Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy srác. Egy suliba járunk és elmentünk a suliból egy kiállításra. És ott nem tudom, olyan fura volt. Mindig mellettem kötött ki, és aztán végül bemutatkozott... De csak nekem. És hát aranyos és szimpi a srác. Meg aztán többször is kérdezett hogy hogy tetszik ez meg az. És nem tudom, aranyos volt. Most nem tudom hogy rá e írjak, vagy ne. Nem is nagyon merek, mert mi van ha aztán hülyének néz? Nem tudom. És az a helyzet, hogy volt ott vagy 14 lány, és csak velem beszélgetett. Nem tudom hogy miért pont velem kezdett beszélgetni... És most írjak neki? Vagy ne? Miért nem ír ő?? Írjak rá? Nem tudom...! Mit csináljak szerintetek? Írjak neki, de miért nem ír ő?... Kérlek adjatok tanácsot...

2017. okt. 14. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy te mit akarsz.
2017. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szeretnék neki írni, még úgy érzem hogy jól el is tudnánk beszélgetni, de nem merek. Mindig az jut eszembe, hogy miért nem ír ő?
2017. okt. 14. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rá akarsz írni akkor írjál rá. Fogadni merek, azért nem ír mert ő is fél a szitutól. Nem hiába kereste a társaságod én úgy gondolom, én is fiú vagy és csak azzal a lánnyal beszélgeket, márha merek xd, aki tetszik. Úgyhogy hajrá, szerintem szimpi vagy neki.
2017. okt. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos,hogy bejött neki! :)

Irj rá, hogy tudjon, hogy bejössz neki.

Aztán alakul minden :)

2017. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne írj rá. Várd meg, míg megtalálja a tökeit.
2017. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!