Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várja el a legtöbb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a legtöbb lány hogy a fiú kezdeményezzen? 15/f

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert mi nem tudunk. Én legalábbis csak ezért. Meg, mert ha én kezdeményezek, akkor tuti visszautasítanak.
2017. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Fuuuuha....nemtudom, talán mert a fiúknak kéne :) 19F
2017. okt. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Ez a fiúk dolga és jobban is csinálják. Én meghagyom nekik ezt a feladatot.

38N

2017. okt. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Pedig a kis feminácik elég egyenjogúságot harcoltak már ki de ez és az előreengedés mindig a fiúk dolga és kötelessége lesz :D
2017. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
33%

Mert ha ő kezdeményez akkor el van hordva mindennek a te fajtád által.

Mert lemerem fogadni hogy te is az vagy, aki bírná ha odamennének hozzá a nők,de ha már máshoz megy, akkor már rrtek.

2017. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert félnek, hogy akkor nem veszik őket komolyan, könnyen kaphatónak tartják őket.
2017. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Mert ez így működik amióta világ a világ.

Vagyis nyilván kivételes esetek mindig voltak/vannak ,és ahogy haladunk előre az időben teljesen elfogadott hogy egy lány kezdeményezzen ,főleg manapság.

De ez valahol természetellenes. Lányként írom (és úgy hogy már kezdeményeztem) hogy nincs benne semmi rossz ,csak mégis ez 50 éve szinte szóba sem jöhetett hogy egy lány "kezdjen ki" egy fiúval.

Manapság meg sokszor lehet tapasztalni hogy a fiúk kezdenek ellányosodni (akinek nem inge...) és csökken a férfiasságuk.

És ezzel a kezdeményezések száma. Valahol a női és férfiszerepek felcserélődnek stb.

Szerintem ez egy elég összetett kérdés amit a végletekig lehetne boncolgatni.

Röviden annyi a kérdésedre a válasz:mert ez hagyományosan a fiúk dolga.

2017. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!