Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiú vagy lány kezdeményezzen?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagy lány kezdeményezzen? Kinek, mi a véleménye?

Figyelt kérdés
2017. febr. 15. 10:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Egyiknek sincs megtiltva. És mellesleg semmi nem ezen fog múlni.
2017. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Ha neked tetszik egy fiú viszont ő nem figyelt fel rád, de lehet hogy meg tudna szeretni, akkor is inkább hagynád, hogy ő kezdeményezzen?


Na kb ugyanez van a fiúk fejében. Attól hogy lány vagy, még felelős vagy azért, hogy kivel lehetsz kapcsolatban, nem csak várni kell arra amikor végre észrevesznek.

2017. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Bírom, hogy van az ismeretségi körömben olyan aki elvárja, hogy a fiú kezdeményezzen, közben meg nagy egyenjogúság párti.

Visszatérve a kérdésre, mindkettő fél kezdeményezzen.

2017. febr. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Telejen mindegy:D Nincs rá szabály. Az kezdeményezzen aki szeretne a másiktól valamit. Ha egy lány szeretne valamit egy fiútól, akkor kezdeményezzen ő és ne várakozzon meg reménykedjen hogy hátha majd a fiú lép. Komolyan nem értem hogy ez miért téma még mindig...
2017. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
A fiú kezdeményezten, de a lány is úgy alakithatja a körülményeket, hogy valamennyire világos legyen a helyzet a fiú számára. Azt nem tartom jónak, ha egy lány nyomulni kezd, ez sok fiúnak annyira visszatetsző, hogy nem megy bele a dologba.
2017. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
20%
Egyenjogúság ide-oda, egy férfi (nem kamasz) semmibe nézi azt a nőt. aki kezdeményez! Egy nőnek legyen önérzete.
2017. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Igen, az kezdeményezzen aki akar a másiktól valamit. Mert hát, hiába akarja a lány, hogy kezdeményezzen a fiú, hogyha a fiú nem is tud a lányról, hogy létezik, vagy szimplán nem tetszik neki, viszont még tetszhet, ezt nem tudhatják. Mellesleg nálam is volt ilyen. Bejöttem egy lánynak, beszélgettünk és célozgatott, hogy van egy fiú aki bejön neki (én), de ő nem kezdeményez. Erre azt válaszoltam, lehet, hogy nem tetszesz neki. Kezdeményezz tőle, ha szeretnél valamit, vagy keltsd fel a figyelmét. Viszont ő azon a véleményen volt, hogy a fiúnak kell kezdeményeznie. Ez részemről nem gyávaság volt, inkább csak nem hülyítettem, és tanácsot adtam neki. Remélem segítettem.
2017. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő!

Nincs előírva,hogy csak a srác kezdeményezzen,vagy a lány!

2017. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a lányok inkább csak szolidan, inkább csak jelezzék valahogy, hogy tetszik nekik a fiú.

Én mindenhol azt hallom, itt is, hogy persze kezdeményezzen a lány is nyugodtan.

Csak az életben meg teljesen máshogy működik. Nekem az a tapasztalatom, hogyha a lány kezdeményez, akkor nem veszik komolyan, könnyen kaphatónak gondolják. Sokszor hallottam már fiúktól, férfiaktól, hogy ribisnek gondolják azt, ha egy nő konkrétan kezdeményez. Persze tetszik nekik, csak nem akarnak vele kapcsolatot, hanem csak szexet.

Pedig nem olyanra kell gondolni, hogy a nő felajánlja magát. Hanem csak pl. elhívja valahova a fiút, vagy megkérdezi, hogy nincs-e kedve beszélgetni, mi lenne, ha telefonszámot cserélnének.

Szóval egyáltalán nincs egyenjogúság (ebben).

2017. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

(ebben).

=> tehát akkor azért kell küzdeni, hogy legyen!

Nem pedig azért, hogy itt aztán ne is legyen egyenjogúság.

Amúgy sok olyanról hallottam már, ahol lány kezdeményezett, és jó lett előle.

2017. febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!