Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk elsőként a ti véleményete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk elsőként a ti véleményetek érdekel de lányokat is szívesen meghallgatok. Ezek teljesen kizáró okok ha komolyabb kapcsolatot szeretnék? 15/l

Figyelt kérdés
Szóval túlsúlyos vagyok (100kg) de eloszlik rajtam legalabb is azt mondjak hogy nem latszik (meg hogy nehezek a csontjaim) emellett onbizalom hianyos (de csak ja az alakomrol van szo mert sokat csufoltak). Annak ellenere hogy "gyerek" vagyok probalok felnott kent viselkedni mert igy neveltek de nagyon sokszor gyerekes vagyok es ami a legrosszabb hogy nehezen ismerkedek. Nem tudok csak ugy odamenni egy fiuhoz beszelgetni meg nem is volt baratom. Tudom hogy meg nem kene ilyen problemakkal eloallnom de jo lenne ha lenne valaki aki mellett jol erzem magam akivel eltudok menni setalni vagy hosszasan tudunk beszelgetni. Aki mellett nem ereznem magam csunyanak.
2017. okt. 17. 23:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
170 cm vagyok es igazábol semmi különleges szempontom nincs fiúk terén csak hogy jól kijöjjünk egymással tőlem még zárkózott is lehet hiszen kissé én is az vagyok
2017. okt. 18. 09:48
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad (elégedett vagy az alakoddal ) akkor ne változz meg csak a fiúk miatt.. Szerezsd önmagad. 170cm az nem magas, de nemis alacsony, viszont Ha 100kg vagy akkor próbálj majd élni egèzségesen, ha most egézséges vagy akkor meg őrizd meg (Ne hízz tovább, mert lehet hogy a későbbiekben gondot is okozhat és , egézség ügyi problémákhoz vezethet.) Ha pedig nem jól érzed magad, akkor minél hamarabb kezdj el diétázni és edzeni...Nem, Nem a fiúk miatt, hanem csakis a saját érdekedben. Spoiler: én azt kívánom hogy Minden ember legyen magával elégedett, tegyen azért hogy boldog legyen-ha más oka nincs, legalább az alakjával foglalkozzon, Ha úgy érzik hogy valami gond van vele.
2017. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!