Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú osztálytársam, akibe úgy hat éve még eléggé bele voltam zúgva. Nem hinném, hogy tudott róla, a suliban barátok voltunk, de iskolát váltottunk, és azután már csak néhanapján futottunk össze. Úgy a váltás után egy évre rá barátnője lett, de a lány két évvel később szakított vele. Mondani sem kell, a fiú eléggé maga alatt volt.

Ezt is csak hírből hallottam, sokáig nem beszéltünk egymással, mikor is alig pár hónapja írt nekem, hogy még mindig játszom-e hegedűn. Ugyanis hét éves korom óta hobbiból tanulom, kisebb-nagyobb megszakításokkal, és egész tűrhetően megy. Azt válaszoltam, hogy igen, szoktam, mire felvetette, hogy megtaníthatnám őt is néhány darabra. Eléggé meglepődtem, de persze igent mondtam.

Nemrégiben át is mentem hozzá, vittem a hegedűmet, és ő, ahogyan elhatározta, tisztességesen tanulni kezdett. Már az első alkalom óta is eléggé sokat fejlődött, és szinte naponta keres meg, hogy mikor érnék rá legközelebb átmenni.

Azelőtt sosem mutatott érdeklődést a komolyzene irányába, és tudom, hogy sosem szerette a hegedű hangját, még a szép dallamokat sem igazán hallgatta.

Tudom, ez így kívülállóként nem teljesen átlátható, de vajon ez a hirtelen váltás azért következett be, mert így akar imponálni a lánynak, aki szakított vele?



2017. okt. 19. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, ha az ember ilyen élesen stílust vált annak valami nagy oka szokott lenni... de ha kitartó, akkor biztosan nem a lány. Akkor valami belső dolog mozdult meg benne. Miért nem kérdezed meg?
2017. okt. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, de nem adott egyenes választ. Mindig kicsit ferdít rajta, hol azt mondja, hogy szereti a hegedűt és mindig is így volt (holott tudom, hogy ez nem igaz), hol pedig azt, hogy "csak úgy jött az ötlet, és úgy látta, miért is ne?".

Ha nem szeretné elmondani, akkor sincs baj, szíve joga azt tenni, amit akar, csak felkeltette a kíváncsiságomat. Őszintén szólva sosem néztem volna ki belőle, hogy egyáltalán hallgatni fog bármilyen darabot, amiben hegedűszó van, nem hogy játszani akar majd rajta!

2017. okt. 19. 15:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy, kedves első válaszoló, hogy érted, hogy akkor biztosan nem a lány? Egy fiú nem csinálhat valamit kitartóan, hogy visszahódítson magához egy lányt?
2017. okt. 19. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ANNAK a lánynak akar imponálni, hanem neked. :)
2017. okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2017. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!