Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal 7 napja járunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 7 napja járunk de nem tudom mit engedjek emg neki. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 7 napja járunk (az ötödik napon szakított velem féltékenység miatt na de ez nem lényeg) és eddig volt ölelés meg a puszi is úgy volt, hogy így ölelkezünk vagy kézen fogva sétálunk és így hirtelen meg puszil és utána még búcsúzás előtt még kétszer én meg így nem mertem őt megpuszilni de azért adtam neki egyet.Mondta,hogy már párszor meg akart puszilni csak azt hitte, hogy el fogom húzni a fejem. Kb. egy magasak vagyunk ha ez számít. Amikor megölelem akkor így mindig nagyon nagyon közel vagyok az arcához és gondolom meg akar csókolni de én tökre parázok ettől még puszit se merek neki adni.Ja és osztálytársak vagyunk (Tudom nem jó osztálytárssal járni de mi a járás előtt nagyon jó kapcsolatban voltunk szóval ezzel nem lesz baj). Tudom, hogy most milyen nyuszinak tűnhetek. Valaki valami ötlet, hogy ne féljek ettől az egésztől vagy valakinek vannak hasonló történetei? :)
2017. okt. 20. 17:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat az ott fent *meg akart lenni nem emg.
2017. okt. 20. 17:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Csók max.
2017. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a sok regény ez te.
2017. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as ezt érettségi vizsgák hívják!
2017. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt engedd neki, és azt csináld ami jólesik, amire vágysz, és ez innentől nem kérdés. Érzelmeidet őszintén oszd csak meg vele, ha zavarban vagy, az aranyos dolog :3 És ne akadályozzanak az afféle "szabályok" a fejedben amik benned vannak, hogy ennyi meg ennyi idő után ezt és azt illő/nem illő, szabad/nem szabad, szép/nem szép/nem szép, ha csókolóztok, vagy egyebek.
2017. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát elég részletesen írtad le kérdező :D De nem ez a lényeg..A lényeg az, hogy Ha tényleg szeretitek egymást akkor nem lesz gond..Ez amúgy is csak az első hét..Idővel majd hozzá fogsz szokni..Nemkell izgulnod.
2017. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit, ha én fél évig írogattam, és élőben az elején semmit se szabadott akkor nektek se szabad semmit, ha nekem se 18 évesen :'D
2017. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Elég részletes voltam tudom ezért bocsi
2017. okt. 21. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!