Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a párom komolyabban öltözködjön? 15 évesek

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkit úgy kell szeretni ahogy van stb.. nagyon szeretem, de jobban érezném magam vele, ha férfiasabban öltözködne. Valahogy úgy mint pl Dancsó Péter "férfivá válás 100 szabálya" c. videójában(nem sportcipő, néha ing vagy sportzakó ilyesmi, és nem hatalmas logókkal ellátott pólók, vagy vékony hosszúujjúk). Szerintem ő is jobban érezné magát, de nem nagyon akar ezzel foglalkozni.

#fiú #ruha #Konoly
2017. okt. 21. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
15 éves hova kapkodsz?
2017. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd amikor mentek vásárolni, majd a férfias ruhát válaszd ki.
2017. okt. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen miyen férfit akarsz? :D

Nem hinném, hogy jobban érezné magát olyan ruhákban, amiket ráerőszakolsz. Te pedig a társadalom által gyártott tömeggondolkodást követed, szóval gg. Ezt úgy írtam, hogy szeretek az általad leírtak alapján öltözködni.

2017. okt. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy az összes velünk egy idős, és még a fiatalabbak nagy része is felnőttesebben néz ki. És ez engem zavar. Mert bárhova megyünk, azt érzem hogy "mindenki minket nez... uristen egy ilyen fiatal lanynak minek van pasija...kis ribizli" meg ilyenek
2017. okt. 21. 20:56
 5/12 A kérdező kommentje:
Alapból van bennem egy ilyen rossz erzés ha egyedül avgyok is, és sokat segítene, ha úgy érezném hogy nem kisfiúval vagyok. Amugy tervezzük hogy megyünk együtt vásárolni, de még nem került rá sor
2017. okt. 21. 20:57
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

És kit érdekel?

Mi köze van hozzátok?

2017. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Énis próbálok férfiasabban öltözködni, de anyagi helyzet miatt nem engedhetem meg magamnak... Akkor mi van? Én nagy ivből leszarom őket, ezzel jeleznek h ők milyen kemények, gyökerek.
2017. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne sok pénzem, simán vennék normális ruhákat...
2017. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele. Én 30 fölött Converse dorkót hordok ha szezonja van, most converse bakancsot vadászok. Amúgy koptatott farmer, hosszú ujjúra kívülről a rövidujjú póló, szilikon karkötők, stb, már bőven nem is divat, de így érzem jól magam, ugyanúgy öltözöm, ahogy 15-17 évesen. És kit érdekel? Párom szintén. Amikor huszonévesrk voltunk, rendszeresen tizenévesnek néztek minket, most meg engem rendszeresen max 25-nek néznek. Nekem így jó, teszek mások véleményére.
2017. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Aogy előttem is írták, 15 évesen még hagyd szépen békén a párodat. Amúgy is az ő teste, azt vesz fel amiben jól érzi magát, nem azt amit más elfogad.

Na meg ha a környezetedben mindenki levágná a jobb karját akkor te is levágnád csak mert az a divat?:D Erről szokjál le szerintem. Egy 15 éves fiú ne öltözzön férfiasan. Kivéve ha akar.

Na meg elkeserítelek, lehet hogy a párod 30 évesen is gyerekesen fog öltözni, mert neki úgy jó. (Bár kétlem hogy addig együtt maradnátok ha már most meg akarod változtatni.)

2017. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!