Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy a párom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a párom komolyabban öltözködjön? 15 évesek

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkit úgy kell szeretni ahogy van stb.. nagyon szeretem, de jobban érezném magam vele, ha férfiasabban öltözködne. Valahogy úgy mint pl Dancsó Péter "férfivá válás 100 szabálya" c. videójában(nem sportcipő, néha ing vagy sportzakó ilyesmi, és nem hatalmas logókkal ellátott pólók, vagy vékony hosszúujjúk). Szerintem ő is jobban érezné magát, de nem nagyon akar ezzel foglalkozni.

#fiú #ruha #Konoly
2017. okt. 21. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elgondolkozhatnál ki a férfiasabb, az aki felvállalja a saját ízlésének megfelelő stílust, vagy az, akinek egy darab textil jelenti az alfahímséget. :)

Egyszer iszogattunk ismerősökkel egy kocsmában, és amikor elindultam wc-re, belém kötött pár idióta, amit nem igazán tudok higgadtan kezelni 4-5 feles, és pár sör után. A "kemény és férfias kinézetű" bőrdzsekis rocker, a fekete pólós skinhead, és az öltönyös, elegáns egyetemista mind elfordultak, miközben velük voltam a legjobb kapcsolatban addig a társaságból, és a legalacsonyabb, legvéknyabb és legfemininebb külsővel rendelkező emo gyerek jött oda visszafogni a dolgokat, akivel jó ha azelőtt 2 szót beszéltem, és mégis kiállt mellettem. Látod ez a férfiasság egyik jele.

Ha annyira felszínes vagy, hogy k¡kûrt ruhák alapján döntesz férfi és fiú közt, akkor remélem addig egyedül maradsz amíg meg nem jön az eszed.

Nem láttam a Dancsó videót, de honnan tudod, hogy ő férfias-e? Az öltözködése miatt? Vagy mert híres és azt állítja?

2017. okt. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem a saját ízlésének megfelelően öltözködik, hanem az alapján amit a szüleivel vesz, és amugy is utál vásáolni. Én azt szeretném, hogy megtalálja a saját stílusát, és olyan ruhát hordjon amibe jól érzi magát. Csak őt ez nem nagyon érdekli, nem foglalkozik vele.
2017. okt. 23. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!