Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A suliban van egy srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban van egy srác aki nagyon tetszik. (bővebben lent) FONTOS!?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki nagyon tetszik a suliból amit már említettem . A nevét tudom de nincs facebookja, úgyhogy nem tudok MSN-en ráirni :(

A telefon számát sajna nem tudom. Ő 2 évvel idősebb kb mint én.

Mikor látom a folyosón akkor belenézek a szemébe és néha ő is az enyémbe. Nem merek odamenni hozzá mer ő a népszerűbb gyerekek közé tartozik. Új gyerek amugy. Hogy vehetném fel vele a kapcsolatot? fontos lenne! Adjatok tippeket!!



13/L(anyával beszéltem már róla és csak annyit mondott vigyázzak magamra)



2017. okt. 28. 21:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Anya azt mondta hogy őt nem zavarja mert tudja hogy sokkal érettebb vagyok a koromnál. Legyetek szívesek nem ilyeneket írni hogy: még fiatal vagy, stb.
2017. okt. 28. 22:05
 2/8 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozzá, és tájékoztasd az érzelmeidről. ;)
2017. okt. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hülyének nézne😞 Mivel új srác ezért nem nagyon tudok róla semmit. De azért köszi😀
2017. okt. 29. 09:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Légyszives valaki
2017. okt. 30. 07:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj oda egy szünetben és beszélgess vele. Hívd meg egy valamire a büfébe, vagy ülj mellé kaja közben és kérdezd meg, honnan jött és milyennek találja a sulit. Nem fog hülyének nézni, ne aggódj. Lehet, hogy ő is szívesen beszélgetne, csak újként nem mer.
2017. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Menj oda szünetbe hozzá és kérdezd meg, hogy honnan költöztek el, hogy tetszik neki eddig az iskola, meg hasonló kérdésekkel bombázd. Ő is érdeklődni fog. Így lesz téma is. Én is csináltam már ilyet a gimiben, ez által szereztem is egy jó barátot. Pedig, én is féltem oda menni először hozzá! :D

( Nem ide tartozik, /láttam, az előző kérdésed/ de ha már ide írtam, akkor ha nem haragszol meg, akkor csak annyit szeretnék mondani, hogy a műkörömhöz fiatal vagy. Ne haragudj meg, nem rossz indulatból mondom!! :) De ez csak az én véleményem. ) 20/L

2017. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen rájöttem hogy a műköröm még nem nekem valo:)



Hát ha egyedül lessz akkor tuti odamegyek

2017. nov. 3. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Szurkolunk! ;)
2017. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!