Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit? Tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit? Tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel együtt vagyok tanulószobán és sokszor látom,hogy figyel néha szoktunk beszélni.Folyton megnevettet a multkor a cuccait az enyémhez rakta.

(Nekem is tetszik egy kicsit *-*)

Vajon én is neki?



2017. okt. 30. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Hát tudod, ennek a kiderítésére 2 módszer van:

1: menj el egy jóshoz,

2: hívd el őt valahova, pl. a büfébe.

(gy.k.: én a második módszert ajánlom)

2017. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam,hogy én 12L ô 13-14F

Köszi a válaszod :)

Ez nehéz lessz,mert nem merem :(

Bisztos nem tetszek neki :(

2017. okt. 30. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már beszéltetek, nem?

Csak mosolyogni kell rá, és ő is mosolyogni fog.

2017. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szokott rám mosolyogni.

Általában nem szoktam ilyen lenni de most valamiért nem merem félek,hogy beégek és az egész suli röhögni fog rajtam.:(

2017. okt. 30. 15:09
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy bátor, mint az oroszlán! Ha sokáig viszonozza a tekintetedet egyhuzamban, akkor szerintem lehet, hogy te is tetszel neki; de az is lehet, hogy túl kicsinek érzi akár mindkettőtöket is még egy párkapcsolatra, vagy téged, vagy saját magát, vagy egyikőtöket sem érzi késznek még erre, lehet, hogy még nem is foglalkoztatja az ilyesmi téma, de szerintem érdemes vele kapcsolatban maradnod, úgy tűnik, jól kijöttök, később még akár lehet is ebből valami, de mondjuk nem is feltétlenül később, akár lehet, hogy a közeljövőben is, az elég közeliben, szóval ja, én úgy érzem a leírásod alapján, hogy komál téged, csíp téged. Még az is lehet, hogy még nem is érdekli, nem is foglalkoztatja őt ez a párkapcsolati téma egyébként. De ha jól elvagytok, megvagytok, megértitek egymást, akkor szerintem lehet ebből simán valami, szóval a helyzeted szerintem jó nála.
2017. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz, nehogy legyen egy bátrabb, aki 2 perc alatt megszerzi!
2017. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom :)
2017. okt. 30. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne próbálj semmit! Várd meg, amíg megtalálja a tökeit. Addig úgyis hiába kezdeményezel nála, mert csak elutasításban lesz részed.
2017. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Miquel!

Ébresztő!

Egyenjogúság van!

2017. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat :)
2017. okt. 31. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!