Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigy vagyok a legjobb barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigy vagyok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szeretem egyutt nottuk fel nem errol van szó.

2 éve parkapcsolatban van. Nekem meg nem volt baratom es amikor mesel hogy miket mondott neki a baratja meg hogy mit csinaltak egyutt.

Olyan szeretehianyfog el ilyenkor.

Meg nagyon szep lany es akarhova megy mindig megnezi valaki es megdicseri hogy milyen szep. Egyaltalan nem oltozkodik kihivoan


Nekem ezt meg sohasem monda senki es semmi onbizalmam nincsen. Ebben az evben szeltember ota 7 fiu irt ra. Persze fogyelmen kivul hagyja oket.

Kissebsegerzetem van mellette.


2017. nov. 4. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Mi a kérdés?
2017. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen ezek után az első válaszolóhoz hasonlóan, én sem értem a kérdést. De, igen, ezekszerint féltékeny vagy.
2017. nov. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy irigy. Végül is érthető, ha rosszul esik.
2017. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny vagy,de ez nem a te hibád ilyen az ember természete.
2017. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!