Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy érzem féltékeny vagyok a...

Úgy érzem féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre, pedig nem is akarom?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan gonosz érzések uralkodnak el rajtam, pedig nem akarom de mégis ez van..


Féltékeny vagyok, mondhatni irigy de nem vagyok rosszindulatú csak azt kivánom bár én is szép lehetnék mint ő, vagy olyan tehetős mint ő stb..


Tisztában vagyok azzal, hogy nagyon rossz ember lettem de mindenki más ezerszer jobb nálam és olyan rossz érzés, próbálom változtatni de inkább lehet ha egyedül maradok :(



2017. jún. 28. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítgasd magadat másokhoz; hogy szeresd önmagad, ahhoz az kell, hogy tudjad magadról, hogy jó ember vagy, vagy pedig törekszel a jóság, a tökéletesség felé; plusz még az, hogy legyél tisztában a jótulajdonságaiddal, akár írd össze magadnak; pl kedves, jószívű, őszinte, hűséges, szeretetreméltó, igazságos, bölcs, intelligens, empatikus, segítőkész, gondoskodó, határozott, legjobb döntésre törekvő és nem elhamarkodott, tisztelettudó, udvarias, mindig mindent beleadsz mindenbe, céltudatos, állhatatos, türelmes, végletekig barátságos, toleráns, jól rajzoló, befolyásolhatatlan, kiforrott személyiségű, kitartó mittomén:D:D:D:D:D:D:D De amúgy nekem így már sikerült megszerettetnem valakivel saját magát; hogy ne a külső visszajelzések alapján értékelje önmagát, hogy ne legyen szüksége folyamatos dicséretekre, elismerésekre ahhoz, hogy értékelje saját magát, hogy tartsa valamire önmagát.
2017. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*és fogadd el önmagadat meg pl az anyagi helyzetedet is, hogy ez van, nem tudsz tenni ellene, akkor ez van; plusz a lehetőségekhez mérten kell kihozni a lehetőlegjobbat, a maximumot. Mármint hogy ahhoz képest, abból a helyzetből.
2017. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység nem olyan,hogy akarod vagy nem akarod.Ha jön,akkor ott van,és megvan a létjogosultsága.Ettől nem leszel rossz ember.Ha mondjuk felpofozod,csak azért mert szép,vagy leöntöd az arcát savval,na az már gonoszság.
2017. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hasonlítgasd magadat másokhoz; hogy szeresd önmagad, ahhoz az kell, hogy tudjad magadról, hogy jó ember vagy, vagy pedig törekszel a jóság, a tökéletesség felé; plusz még az, hogy legyél tisztában a jótulajdonságaiddal, akár írd össze magadnak; pl kedves, jószívű, őszinte, hűséges, szeretetreméltó, igazságos, bölcs, intelligens, empatikus, segítőkész, gondoskodó, határozott, legjobb döntésre törekvő és nem elhamarkodott, tisztelettudó, udvarias, mindig mindent beleadsz mindenbe, céltudatos, állhatatos, türelmes, végletekig barátságos, toleráns, jól rajzoló, befolyásolhatatlan, kiforrott személyiségű, kitartó mittomén:D:D:D:D:D:D:D De amúgy nekem így már sikerült megszerettetnem valakivel saját magát; hogy ne a külső visszajelzések alapján értékelje önmagát, hogy ne legyen szüksége folyamatos dicséretekre, elismerésekre ahhoz, hogy értékelje saját magát, hogy tartsa valamire önmagát. és fogadd el önmagadat meg pl az anyagi helyzetedet is, hogy ez van, nem tudsz tenni ellene, akkor ez van; plusz a lehetőségekhez mérten kell kihozni a lehetőlegjobbat, a maximumot. Mármint hogy ahhoz képest, abból a helyzetből. Asszem a táncot nem írtam, ezt a kommentet egy másik kérdés alá írtam, tehát nem pont rád van szabva; tehát, hogy pl tudjad ugye magadról, hogy törekszel a jóság, a tökéletesség felé; és akkor ezt pl láthatod, hogyha táncolsz, neten keresel valami koreográfiát, és megpróbálod minél jobban , legjobb tudásod szerint leutánozni. És akkor már látni is fogod, hogy valamiben törekszel jónak lenni.
2018. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*szal egy kicsit lazíts, és élvezd az életet. Miért szomorkodnál, amikor lehet helyette jó kedved is? Vagy pl a rózsakvarc a szeretet köve, hátha meghitt, békés hangulatba kerülsz tőle, vagy pl az is szeretetteljes lehet; ha magad köré képzelsz egy rózsaszín burkot. Vagy amúgy pl rózsaszín pólón is a rózsaszín a szeretet színe; pólókkal is tudjuk tehát befolyásolni a saját hangulatunkat.
2018. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*az auraszíneknél is talán össze van írva, hogy milyen szín mit jelent, pl fehér a béke, zöld az egészség; kék talán a bölcsesség(?) vagy pozitív gondolkodás (?), na ezt már nem tudom, meg piros: energikusság
2018. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!