Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a legjobb...

Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemtudom, hogy ki olvassa el ezt a kisebb szöveget, de nagyon örülnék neki, hogy ha valaki tudna segíteni. (Megy a zöld kéz annak, aki normális válaszokat ír~köszönöm^^)



Féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre, de már nagyon durván.


Ott kezdődött, hogy nagyon sok fiú utánna futott, mindig őt dicsérik, mindig ő az aki a legszebb. Nagyon jó alakja van, a fiúk csak úgy odavannak érte. Ő olyan szép.. Én pedig elvagyok veszve mellette. Figyelek magamra, igényes is vagyok.. Az alakom hát.. Vékonyabb vagyok,és kisebb és a barátnőm meg ezerszer szebb, és nem sokkal magasabb nálam.


Olyan tökéletesnek mutatja magát. Szinte minden sportba jó, a kézügyeségge is ezerszer jobb. Minden...


Mindketten röplabdára járunk, ő ebben az évben kezdte, én pedig 3 éve járunk. És mégis őt isteníti a röpi tanárunk, ő még ennél is jobb nálam. De ettől függetlenül, nagyon örülök a sikerének.



De mégis.. Ő több mindent megkap(mi elég szegényes környezetben élünk), és amikor meglátom, hogy milyen szép ruhái, sminkjei vannak.. Úgy érzem, hogy egy senki vagyok. Egy senki..



Sokszor engem észre se vesznek a fiúk mellette, mindig csak ő.. És már nagyon nem bírom.


A képeken is ő a szebb, a jobb, én pedig a csúnyább.


Úgy érzem, hogy csak mellékes vagyok.


Igazából csak én tekintek rá legjobb barátnőkébt, mert neki már van, de az nem én vagyok. Ami nagyon bánt, pedig rám tényleg mindig számíthat, és meghallgatom, ha van valami, a titkait is megtartom, mindig elhülyülünk.


Ma volt egy fotózás a suliba és ő megígérte a fotózás előtt, hogy csinál velem közös képet. De aztán inkább az ő legjobb barátnőjével, illetve egy másik lánnyal fotózkodott, én pedig teljesen egyedül maradtam..


Annyira egyedül, hogy úgy érzem már senkim sincs, akire tényleg számíthatok. Úgy érzem csak egy felesleg vagyok.


Pedig nagyon vidám szoktam lenni én is, a kisugárzásommal semmi baj, mindig azt mutatom, hogy ha nem is vagyok boldog hogy igenis erős vagyok, és mosolygok. De valahogy legbelül össze vagyok törve. .


Igazából úgy érzem, hogy nem kapok elég szeretetet. (A családi problémáimat nem szeretném felvázolni, ha nembaj)



És a legjobb barátnőm mindent megkap, nekem pedig azért kell könyörögnöm, hogy egy cipőt kapjak.

Egyszerűen nem bírom.



Mikor leszek végre valakinek fontos?



Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny ennyire a barátnőmre?

Igazából ő tudja, de még előttem is mondja, hogy ő mit kapott, meg hogy van egy srác... Én persze jó barátnőhöz híven meghallgatom, de valamilyen szinten nagyon rosszul esik. De mégis örülök annak, hogy sikeres.



Nem tudom mit tegyek...


14/L


2017. máj. 11. 19:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért
2017. máj. 11. 19:14
 2/4 Vera27 válasza:
Szia velem is már volt ilyen probálj magadra koncentrálni . Azzal meg ne foglalkozz hogy ő gazdagabb és milyen ruhái vannak nem a ruha teszi az embert .
2017. máj. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg írnál valamit magadról? Főleg azért hogy ezzel együtt rájöjj, hogy nem vagy kevesebb nála. Amúgy meg beszélj a barátnőddel. Jobb ha tisztázod a dolgokat. ;) 17L
2017. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mar bocs, de ezek alapjan ennek a csajnak te csak egy egyszeru lelki szemeteslada vagy. Egyaltalan minek tekinted ot legjobb baratnonek, ha ez visszafele nem kolcsonos? Raadasul mint a fenykepes esetbol is latszik, nem tartja meg a szavat, rohadtul nem erdekli, hogy neked valami fontos.
2017. máj. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!