Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez, és mit javasoln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez, és mit javasolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akivel viszonylag elég közeli kapcsolatban állunk, belsőleg nagyon tetszik is, de külsőleg egyáltalán nem úgy néz ki, mint azok a lányok, akik be szoktak jönni. Nem néz ki rosszul, de nem az esetem, mégis olyan hihetetlen testi vonzalmat érzek iránta, amit senki más iránt nem. Amikor a közelemben van, a testem is jelzi, hogy vonzódom hozzá, ha értitek, mire gondolok. Illetve otthon is, ha épp csak úgy 'elütöm az időt', legtöbbször ő jár közben az eszemben, többször álmodtam már vele is olyan jellegű álmot.

Tudok sok lányt, aki számomra sokkal szebben néz ki, mégsem érzek egyikük iránt sem olyan erős szexuális vonzalmat, mint iránta.

Ez nem tudom miért lehet, szerintetek mit jelent? És mit kellene tennem? Csak szimplán hagyjam figyelmen kívül, ne törődjek vele?



2017. nov. 5. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana megpróbálni vele, ha már a személyisége tetszik akkor rossz dolog nem lehet belőle...a külső ha tényleg kapcsolatról van szó eléggé másodlagos dolog tud lenni.


Nem érdemes abba a csapdába bele esni, hogy nekem mindig szebb jobb kell...aztán később kiderül, hogy egyáltalán nem illetünk össze. Viszont ha már a személyisége is megfog az nagyon jó.

2017. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát egy tök jó kapcsolat lenne belőle, megvan a testi vonzalom, és még a személyisége is bejön.. Mi más kell? Valószínűleg a személyisége szépítette meg a külsejét, azért érzel úgy, ahogy, de ez tök jó, nem kell mindig a legtökéletesebb lánnyal együtt lenni, ők gyakran semmilyenek tudnak lenni. Megérne egy próbát, ha tényleg nagyon jóban vagytok, akkor ha szakítotok is, megmaradna a jó viszonyotok :)
2017. nov. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!