Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem akar "semmit",...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem akar "semmit", hogy vegyem rá?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,barátnőm 14(Most lesz 15).

Már 5 hónapja együtt vagyunk,szeretjük is egymást,de nemvolt még semmi olyan.

Feldobtam neki hogy mikor akar majd meg ilyenek

Aztmondja hogy a 16 vagy a 17 szülinapja után..

A 16 szülinapja is még 1 év 2 hónap után lesz,addigra 1,5 éve leszünk együtt

De én előtte olyan kapcsolatokba voltam ahol rendszeresen volt szex,és ez igy nagyon rossz nekem. Mondtam neki,hogy hát akkor ne legyünk együtt,igy semmi értelme,még ilyen fél évet tudnék várni(Tehát a 10 hónapos fordulónkig+akkor már a 15 öt is betölti bőven)

De ő aztmondja hogy nem akar elvesziteni mert nagyon szeret,de énis őt amúgy,de ez igy nekem nem jó.


2017. nov. 12. 14:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

9-es szex nélkül TÉNYLEG nincs értelme egy kapcsolatnak.


17 évesen már teljesen okés, hogy így érez, én is megőrülnék, ha a kedvesemhez, akit szeretek, kb. hozzá sem érhetnék.

2017. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
#11: Akkor nem kell összejönni egy kislánnyal, azt ennyi.
2017. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%
Szánalmas vagy.
2017. nov. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sose értettem mit kell túlmisztifikálni az első alkalmat, mintha akkora durranás lenne, hogy onnantól már nem szűz húha, nagy dolog... Mire rávettem az első nőmet a szexre számtalanszor mentem haza kangörccsel tőle, nem kívánom senkinek se az érzést. Tényleg keress olyat aki idősebb és belevalóbb.
2017. nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!