Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire lenne távkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne távkapcsolat jellegű?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az adott lány ~2 órányira lakik tőlem. Havonta legalább 2 teljes hétvégére le tudnék menni hozzá, péntektől vasárnap délutánig. De lehet, hogy 3 hétvégére is. Ez vajon mennyire bírható ki ~5-6 hónapig? Az a baj, a kezdetektől távkapcsolatnak indult.

Részemről én ezt így bármeddig kibírnám, de félnék hogy a lány nem bírná.



2017. szept. 18. 22:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Ne pazarolj rá energiát. Az elején jó és izgi, biglove, aztán (1év múlva) unalom és teher lesz.
2017. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elvileg működőképes. Egy év múlva akkor lesz uncsi, ha nem léptek tovább.
2017. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

Soha többet ilyen távkapcsolat!

Kivéve ha komolytalan-kötetlen "csak szex" típusú. akkor lejárogatnék ennyit hétvégente


3 évet voltam egy ilyen fostengerben.

2017. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Ez így végképp távkapcsolat.Én a lánytól megkérdezném,hogyan tovább,nem-e akarna havi 1x-2x ő is jönni.
2017. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha a lány is megy, egy ideig megoldható, az tőled is függ, a lánytól is a türelem, meddig nem teher, unalmas, nem e jön valami más vagy valaki más aki közelebb van és kényelmesebb.... az biztos, hogy hosszútávon nem egészséges, és egy idő után igény lesz a rögzítéshez, amivel akár fejlődni is lehet, mondjuk összeköltözés, csak addigra ne hogy nagyon hozzá szokjatok az előző állapothoz, mert akkor ez már ilyen foghúzás lesz és hoppá be is lengették a szakítást.
2017. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak 5-6 hónapról lenne szó mert utána lehetne összeköltözés. Engem nem zavar én végtelenségig járnék hozzá pénzt nem sajnálva. Csak jelenleg még az iskola ami őt "fogvatartja" év végéig.
2017. szept. 18. 22:40
 7/17 anonim ***** válasza:
Simán... én évekig csináltam, így 5 hónap az semmi.
2017. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A legrosszabb ***** válasza:
87%
Tanuljátok meg, másfél kilométeren túl minden távkapcsolatnak számít.
2017. szept. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ha már poénok, akkor van az a kilométer amin túl már nem megcsalás. :D


De amúgy köszi a válaszokat, na majd úgyis eldől, hogy a lány mennyire lesz ragaszkodó. Persze pont ettől a részétől félek. :/

2017. szept. 18. 23:03
 10/17 anonim ***** válasza:
2 órányira? Nevetséges. Több munkatársam is van aki napi 3 órát utazik a munkahelyre. Tömegközlekedéssel nekem isnapi 2,5 óra. Ha bérletet veszel napi szinten találkozhattok. Persze ha nem úgy gondolod hogy megéri ennyi áldozatot hozni az más .....
2017. szept. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!