Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm nem olyan beszédes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem olyan beszédes, nehezen megnyíló típus, akit sok trauma ért, és nehéz a bizalmába férkőzni. Nem tudunk beszélgetni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem olyan, aki kimutatja az érzelmeit, és csak felszínes dolgokról beszélünk, mert ha én mondok neki valamit, vagy reagál, vagy nem. Ha én elkezdek egy komoly témát nem kérdez bele jobban a dolgokba, ő sem mondja el az ő álláspontját. A régebbi sztorijait sem meséli el soha, pedig vannak neki, mert nem létezik, hogy 21 évig ne történjen vele semmi. Ha én sztorizok úgy válaszol, hogy azonnal megakad a beszélgetés.


Emiatt nem tudunk hosszasan beszélgetni.


Tudom, hogy időre van szüksége, de addig legyen ez a (nekem) rettentően kínos beszélgetés? Néhány kép, néhány vicces dolog, suli és kész? Nekem borzasztóan kellemetlen, mert folyamatosan kérdezgetnem kell, hogy egyáltalán beszéljek vele. És sok dolgot 1-2 szavas válasszal letud, és kereshetek új témát, amiből azért hamar kifogyok, ha 2 mondattal letud mindent.


Mi a fenét csináljak? Se az érzelmeiről, se a családi ügyeiről, se a múltjáról, se a barátairól nem beszél.


Az eddigi barátnőim mindig rengeteget sztoriztak, amiből megismertem őket, a barátait, hogy hogy vannak összerakva, és mindig hozzá tudtam szólni, és éjszakába nyúló több órás beszélgetéseink voltak.


Vele viszont ez lehetetlen. Fent van, de nem ír, írok valamit, fél óra múlva válaszol valamit, tereli a témát a felszínes dolgokra, iróniát nem mindig érti.


Viszont ha sikerül feloldanom a hangulatot, akkor 1 napig is elvagyunk pl suliban.


Bármi tipp? Tudom, hogy idő kell neki, de nekem ez KÍNOS,KELLEMETLEN addig.


20F 21L


2017. nov. 19. 13:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Ő volt az, aki össze akart velem jönni, 2 hete vagyunk együtt, szóval nem unt meg, meg semmi hasonló, egyszerűen ilyen.
2017. nov. 19. 13:29
 2/7 A kérdező kommentje:
Néha beszélek az egyik exemmel, akivel nem működött a dolog, szóval szakítottunk, de komolyan mondom vele is szívesebben beszélgetek, mert vele legalább lehet...
2017. nov. 19. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok beszélgetni akkor, hogy jöttetek össze? És mi történt vele, mert ez így elég nehéz?
2017. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát ő egy ilyen kemény csaj.


Régen nem beszéltünk minden nap, ezért nem volt kínos csend. Mindig történt vmi hülyeség.


Meghalt a faterja, anyukája verte, fiúk kihasználták, normális kapcsolata nem volt még.

2017. nov. 19. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz a bizalmába férkőznöd, de az idő, kitartás és támogatás idővel meghozza gyümölcsét, nem lesz már jégcsap. Más nincs nagyon ami előmizdítaná ezt.
2017. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De addig baratkozzak meg azzal, h ilyen felszinesen beszelunk?
2017. nov. 19. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Légy kitartó, érdeklődj minél többször, nyugtasd, segítsd át a nehéz időszakokon és változni fognak ezek a dolgok :) Szeresd!
2017. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!