Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy idősebb nőbe és nem bírom tovább, el akarom felejteni, mert beleőrülök. Szeretnék egy párkapcsolatot, de hogy kezdeményezzek más lányoknál? 15/L
2017. nov. 22. 02:51
1 2
 1/19 anonim válasza:
3%
tinder
2017. nov. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
elobb vard meg, amig kihevered az elozot
2017. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
3%
most komolyan masokat hasznalnal arra a celra, hogy a lelkiseruleseid gyogyitgasd? ne csinald. szenyosag.
2017. nov. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem felhasználni, hanem valaki másba szeretni, nem pedig abba, aki sose fog szeretni.
2017. nov. 22. 14:31
 5/19 anonim ***** válasza:

Velem is ilyesmi van

Probalj tumblin vagy fbs csopikba ismerkedni lanyokkal

rengeteg lanyon latni ha leszbikus/biszex vagy ha picit “elvontabb” esetleg extremebb a kulsoje akkor is lehet latni en rengeteg ilyet ismerek

es probalj eloszor mint barat kozeledni hozzajuk elobb utobb ugyis erzekeled ha a sajat neme irant erdeklodik

tuti fogsz talalni valakit:)

15/L

2017. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2017. nov. 22. 23:23
 7/19 anonim válasza:
Here I amm
2017. nov. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 .,,.,,.,, ***** válasza:
20%
Elôbb várd meg hogy felnőj hogy kialakuljon a szem3lyis3ged, ês aztán ha még úgy érzed, akkor mondhatod hogy leszbi vagy, de ilyen korban összetöri egy fiú a szíved, és akkor már te leszbi vagy !?
2017. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, mindig nagyon viccesek az olyan figurák, akiknek az értő olvasás sem megy (ergó funkcionális ANALFABÉTÁK), de nagyon lelkesen osztogatnak másoknak életvezetési tanácsokat. A szexuális orientáció a nemi éréskor dől el, ami jelenleg a magyar népességnél lányok esetében 12-13 év között kezdődik meg. Vagyis a kérdező nagy valószínűséggel már évek óta tisztában lehet ezzel. Teljesen értelmetlen, értelmezhetetlen a válaszod. Legközelebb spórolj magadnak és másoknak is időt azzal, hogy csendben maradsz.
2017. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Először is, igazából biztosra kicsivel több, mint fél éve tudom, de évek óta sejtettem, hogy leszbikus vagyok. Másodszor, semmiféle fiú nem törte össze a szívemet, mivel egész egyszerűen nem tetszenek a fiúk! Inkább az roppant össze, hogy az, akibe szerelmes vagyok, soha nem lesz az enyém, így jó lenne valaki másba beleszeretni. Köszi, utolsó!:)
2017. nov. 25. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!