Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy idősebb nőbe és nem bírom tovább, el akarom felejteni, mert beleőrülök. Szeretnék egy párkapcsolatot, de hogy kezdeményezzek más lányoknál? 15/L
2017. nov. 22. 02:51
1 2
 11/19 anonim válasza:
Nekem suliból volt a legelső barátnőm. Aztán mikor kiderült,1-2lány rám írt,de egyébként én sem találtam magamhoz valót...és nem is ismerek azóta sem sokat. Társkeresőn ismertem meg a mostani barátnőm, igaz távkapcsolat,de nagyon szeretem. Szóval szerintem próbálkozz a közelben,ismerkedj, úgyis észreveszed majd a jeleket, de nem rossz az internetes keresés sem.😁
2017. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én is leszbikus vagyok!Nekem az egyik osztálytársam tetszik,de ő hetero,mert tetszik neki egy fiú..:( Szóval,én is elakarom felejteni,de nem tudom!!Én 8 éves korom óta tudom hogy az vagyok,először hírességek tetszettek,majd ugye az osztálytársam.Amúgy,én Wattpadról ismerek sok lányt aki leszbi v biszex,keress ilyen témával foglalkozó könyvet,nézegesd a kommenteket,és írj rá valakire!Én is így csináltam,most nincs barátnőm,de alakulóban van ;) Tumblr fiókot is nyithatsz,ismerkedj!Vagy vannak direkt leszbikus társkeresők,töltsd le!Sok lehetőség van!Én is a megyémben,közelemben keresek lányokat.
2017. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

hasonlo helyzetben vagyok enis

szeretnek valakit elfelejteni es en is varom meg a valaszokat mert eleg visszahuzodo tipus vagyok nem annyira megy nekem az ismerkedes lanyokkal.:(

15L

2017. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Csak adjátok magatokat. Ne féljetek! Nincs mitől...:) 18/L
2017. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem lehet írni :D

16/L

2017. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Lányok, én mondjuk fiú vagyok meg nálatok kicsit idősebb is, de annyian vagytok itt fiatal leszbikusok a válaszolók között, nem akartok elkezdeni ismerkedni egymással? Hátha tényleg össze is jön valami valamelyikőtöknek...
2017. dec. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 szandi1993 ***** válasza:
Írhatsz ha szeretnél :)
2017. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
veszek fel parokat hogy lanyosabbnak tunjwk. csak egy fiu.. xd
2018. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én ugyan így vagyok 18L, egy 22 éves lány tetszik és o is biszexuális, mikor szóba hozott engem a barátja nagyon elpirult... Holnap után fogok vele tornázni menni, viszont fogalmam sincs mit kellene mondanom neki, vagy segítsek neki a tornába?:D de ha hozzá érek akkor úgy elpirulok és remegni kezdek, hogy arra nincsennek szavak, és azt olvastam, hogy az ilyen dolgokat a lányok nagyon hamar észreveszik valakin
2019. szept. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!