Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak az idősebb férfiak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés
A saját korosztályomban is teljesen jól megvagyok a fiúkkal, elbeszélgetek velük minden, de egyszerűen nem tetszenek.A náluk meg jóval idősebb férfiak igen. Attól tartok, hogy ha továbbra is csak ők fognak tetszeni akkor az a későbbiekben problémát okozhat. Sőt ezek a férfiak nem csak tetszenek hanem érdekelnek is. Estleg valami tanács? Bármi?

2017. dec. 5. 03:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy hány éves vagy és mennyivel idősebb korosztály érdekel. Mindenkinél mást jelent az idősebb korosztály.
2017. dec. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez valahol természetes szerintem. Gondolom 20 körül lehetsz, vagy még fiatalabb. Az ilyen korú fiúk általában még komolytalanok, sok mindenhez tapasztalatlanok.

Ha most 20 éves vagy, és a 30-40-es pasik jönnek be, azért ne hidd, hogy 30 évesen majd a nyugdíjasok fognak vonzani. Nem az életkorról van szó ugyanis ebben az esetben, hanem az érettségről, a felfogásról, a határozottságról. Mindarról, amit férfiasságnak nevezünk. Nagyjából ennyi, ne agyald túl, ez biztosan nem fog problémát okozni.

2017. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. És a 25-45 éves korosztály érdekel.
2017. dec. 5. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Mert nem akarsz dolgozni de szükséged van a luxusra amit más finanszíroz
2017. dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül ne keresd az idősebb férfiak társaságát. Az élet semmilyen terén nem vagytok egyenrangúak, viszont arra jó lennél nekik,hogy szexeljetek párszor.

Ez nem a későbbiekben fog problémát okozni,ez már most probléma. Annyit tehetsz ellene,hogy kerülöd őket.

2017. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi vonz a 30-40-es férfiakban?
2017. dec. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem túl fiatal vagy , lehetetlen hogy jó kapcsolat legyen köztetek.

A penz jó, de nem minden....

Lehetet volna alkalmam egy ilyen kapcsolatra 17-18 éves volt de úgysem menne zökkenőmentesen a kapcsolat a NAGY korkulombseg miatt 10-20 év után probléma és szakítás volna.

Jó lenne a kepcsolat közben, de minek erőltetni a mi nem megy...

2017. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha 16 éves vagy, akkor még apakomplexusod is lehet. Egész családban élsz? Úgy értem, a szüleid együtt vannak, és megvan a családi harmónia?
2017. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Eszti_21 válasza:
Na azóta? :D én most vagyok 16, és ugyan így vagyok vele.
2021. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!