Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy a pasim a húgába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a pasim a húgába szerelmes?

Figyelt kérdés

Állandóan hozzá hasonlítgat, külsőleg és belsőleg is.

Olyanokat mond hogy megnézne vele miközben leszbizünk, vagy éppen birkózunk. Egy idősek vagyunk amúgy a húgával de nem bírjuk egymást. És jó a kapcsolatunk meg minden amikor elkezd a húgához méregetni legszívesebben pofán vágnám, ráadásul a húga meg van hogy még a lovat is adja alá...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

(Mivel amúgy jó a kapcsolat, ne azt írjátok hogy keressek mást.)


2017. dec. 6. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megszoksz, vagy megszöksz. Más nem marad. Teljesen úgy sem tudsz egy embert megváltoztatni. Mond meg neki, de szépen, hogy o a huga, te meg a barátnoje, és hogy ne méregessen hozzá, mert neked szarul esik. Ha nem változik semmi, akkor viszont mégis csak a szakítás marad.
2017. dec. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
Ez neked egy jó kapcsolat?
2017. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Igen ezt leszámítva jó a kapcsolatunk.

Hibája meg mindenkinek van, ezek szerint neki a húga, de én nem az a típus vagyok aki elszalad az akadályok elől.

2017. dec. 6. 14:16
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem. Tevedsz. A jo kapcsolatban nem meregetjuk a mashoz a masikat. S nem szerelmes bele, de ebbe a beteg vilagba lehet, hogy dugja, mert egyutt kezdtek annak idejen szexelni.
2017. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Na jó de mit lehetne tenni hogy "elfelejtse" a húgát, mint csajt?

A húgica simán egy tangába meg egy melltartóba flangál a pasim előtt annak ez meg persze hogy tetszik, és élvezi hogy ilyen "bátor" húga van hogy előtte így flangál.

Én meg hiába mondom neki hogy felvehetnél valamit, közli hogy ő van otthon és ha akar akkor meztelenül is mászkálhat.

2017. dec. 6. 14:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk abban igaza, hogy semmi jogod sincs neki otthon megmondani, hogy miben jár otthon. Nem hiszem hogy dugja a hugát, még ha meg is lesi néha a fedetlen popsiját. Nagyon sok család nem szégyenlos egymás elott. Ez még alapbol nem rossz. Ferfi-noi tesok kozt se baj, nagyon sokan simán megszokták egyszeruen gyerekkoruk ota, hogy látja oket a testvéruk meztelenul. Kb így van a hugica is, hogy neki o a testvére, és nem szégyenli otthon magát elotte. A pasid meg férfi létére csak profitál belole egy kicsit, hogy "ingyen" megleshet egy tangás majdnem meztelen jo csajt, még az a tesoja is. Lehet, hogy kicsit defektes, hogy meglesi, de sztem itt csak annyirol van szo, hogy meglesi és kész. Lelegelteti a szemét de annyi az egész. Csak simán jo szoros a kapcsolat koztuk. Gondolom nagyon sok kisfiu megleste már a kulcslyukon a lánytestvérét. Ezen ne agyalj. Inkább csak az zavarjon, hogy hozzá méreget. Mert ez azt mutatja, hogy valami hiányosságot észlel benned, és valami nem tetszik neki benned. Beszéld meg vele, hogy téged ez zavar. De ha mondanom kéne, ha tetszik ha nem, ez nem egy jo kapcsolat leírása, ahogy írtad.
2017. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Persze engem nem is a pasim reakciója borít ki annyira, hanem inkább a húga viselkedése. Mintha direkt élvezné, hogy bejön a bátyjának, vagy ilyesmi.

És hiába szólok be neki, annál jobban csinálja. Én így még nem rühelltem csajt de ezt nagyon megtépném.

És nem tudom hogy hogy "állíthatnám" le, mit csinálhatnék, hogy észrevegye magát?

2017. dec. 6. 14:54
 8/18 anonim válasza:
100%

tépjed meg aztán koccolj le :D

Amúgy meg ne legyél már féltékeny a húgára, esetleg kezdj ki az apjukkal :D

2017. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az gyomorforgatast te akadalynak nevezned? :"D Hogy tudsz ranezni olyan faszira, anelkul, hogy okadnal, aki ilyeneket mond a hugarol?
2017. dec. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak tetszik a húga akkor az egy igen komoly és beteges dolog. Nekem is van fiú tesóm de mi sosem nézegettük egymást mert egyszerűen nem érdekel a testvérem teste. Beszélj a kedves pároddal,hogy nem vagy kíváncsi az aberrációjára,és ne hasonlítgasson téged (bar ne ilyen hangnemben mond) Tudod,a kommunikáció csodákra képes.
2017. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!