Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakibe szerelmes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes vagyok de úgy tűnik reménytelenül talán szexre jó lennék neki akkor belemenjek vagy ne? Mi volna az okos megoldas?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, lány vagy. Az okos megoldás az lenne, ha nem mennél bele. Az élvezetesebb megoldás (egy ideig) az lenne, ha belemennél.
2017. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha belemégy a csak szexbe akkor leértékeled önmagad, egy lotyónak fog tekinteni. Gondolod hogy ez jó neked?

Illetve ilyen kapcsolatban mással is fog szexelni nem csak veled. El tudnád fogadni hogy előtted egy másik lány pináját nyalta?

2017. dec. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tutira nem kéne. Utána csak szarabb lesz, ha már nem lesz köztetek semmi. :/
2017. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lany vagyok és a pasi életem szerelme. De ahogy rám néz a szemében sajnos azt látom hogy semmi..l míg az enyémben ég a tűz meghalok érte, csak simán dumál velem. Tudom hogy másokkal is sexel vsz.ma is lattam egy nőn ahogy kitántorgott tőle szinte megszédült. Az a nő csúnyább és idősebb nálam így gondolom én is megkaphatnam sexuálisan. Egyszer hozzámertette a farkát lehet véletlen nem tom de felállt neki. Megőrülök érte. Annyira szeretem, olyan szenveds ez az egész,
2017. dec. 4. 23:52
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Bárhogy döntesz, megbánod.
2017. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj kérdező, nem rosszból mondom, de elég naív vakszerelmes vagy. A szexet csak megbánnád szerintem, mert csak kihasználna, te pedig csak bánnád, hogy nem lehet a tiéd, és így egyszer csak megdugott.

Csak az vezethet megoldásra, ha lezárod a dolgot, megszakítod vala a kapcsolatot, vagy nem keresed a társaságát. Az érzelmek meg becsapósak, jelenleg így érzed, de később valószínűleg majd megszeretsz egy másik srácot, akit még jobban is fogsz szeretni, mint most őt.

2017. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora az önbecsülésed, mennyi minusz pontot engedhetsz meg magadnak belőle? Elviselhető mértékű pusztítást okozna a lelkivilágodban és az egódban, ha ebbe belemennél? Tudatosult benned, hogy ezzel végképp eltárgyiasítanád magad a fickó előtt, és valószínűleg nem társítana túl magas értéket hozzád? Mik lehetnek a pozitívumai ennek? Hány alkalomra lennél neki jó, mit gondolsz? .. Még lehetne folytatni, ilyen és ehhez hasonló kérdéseket kell feltenned magadnak, majd válaszolnod rájuk, mérlegelned az összképet, és az alapján dönteni.
2017. dec. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Még, ha nehéz is embernek lenni és használni azt a kocsonyás szervet ott a látógumóid felett, illene. Szerinted, ha meghúz, aztán elújságolja majd másoknak ezt, milyen normális férfi fog rád NŐKÉNT tekinteni? Ugye, ezt te sem gondoltad komolyan? Hajrá!
2017. dec. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szóval egyszer hozzád ért a főnököd farka, te pedig beleszerettél. Ezt lefordítva normális emberi nyelvre: kívánod a farkát, a p.áddal vagy szerelmes. Nagyon klassz lesz majd szex után az üresség és az olcsóság érzés, meg a falba verni a fejed, hogy ennyi...?
2017. dec. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod elveszíteni az önbecsülésed, és utána azon szenvedni, hogy csak kihasznált, csak szexre kellettél és az érzelmeid viszonzatlanok maradtak, továbbá nem akarsz munkahelyi pletykák témája lenni, akkor ne menj bele.
2017. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!