Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy a pasim a húgába...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a pasim a húgába szerelmes?

Figyelt kérdés

Állandóan hozzá hasonlítgat, külsőleg és belsőleg is.

Olyanokat mond hogy megnézne vele miközben leszbizünk, vagy éppen birkózunk. Egy idősek vagyunk amúgy a húgával de nem bírjuk egymást. És jó a kapcsolatunk meg minden amikor elkezd a húgához méregetni legszívesebben pofán vágnám, ráadásul a húga meg van hogy még a lovat is adja alá...

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

(Mivel amúgy jó a kapcsolat, ne azt írjátok hogy keressek mást.)


2017. dec. 6. 14:04
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nincs bátyád, vagy öcséd? Kezd el te is hasonlítgatni valamilyen rokonodhoz.
2017. dec. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%

Én azért meghallgatnám a pasit, vagy a hugicát is, hogy hogy hangzik a story az o szájukbol. Lehet szegény hugi csak probálja megmenteni a tesoját egy sárkánytol...

Mondom LEHET!

2017. dec. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
KAMUUU
2017. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%
Kíváncsi lennék rád és a húgára is.
2017. dec. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Na jo most mar kihoztatok belolem, hogy irjak.

Szerintem akar otthon van a huga, akar nem, azert lehetne tapintattal ra.

Az meg, hogy mindig a hugahoz mer teged, nem biztos, hogy azt jelenti, hogy lefekudne vele. En is meregettem olyan lanyhoz a kiszemeltemet, vagy viccelodtem rokonommal a szexet illetoen, h kozben nem is gondoltam komolyan, csak szerettem volna tudni, h mennyire szeret engem a lany, vagy eppen a hasonlitott szemely reakciojara voltam kivancsi. Tehat lehet h az o eseteben is ez van. A hugaval okorkodik, de ha komolyra fordulna a szo, akkor elmenekulne...

2017. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a húgának is bejössz. Szerintem leszbigzetek egy istenit, karácsony van, a szeretet ünnepe.
2017. dec. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na mi volt az unnepek alatt? Volt valami karacsonyi affér a hugival? Vagy valami bosszu?
2017. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Semmi pedig szívesen felraktam volna a karácsonyfára.
2017. dec. 30. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!