Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem egy srácba. Ezzel nem is lett volna baj csak a barátnőim annyira bíztattak hogy mondjam el neki hogy végül megtették helyettem. És mint sejthetitek visszautasított. Vagdostam is magam egy ideig amíg az egész osztály meg nem tudta. De őt ezt mind sem érdekelte. Most hogy lépjek túl rajta?

2017. dec. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Beteg állat vagy, menj pszichologushoz!
2017. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 Ennél több empátia, ember. Neked is vannak hibáid.


Kezdj el élni. Menj programokra, beszélgess fiukkal. :)

2017. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ido mindent megold, meg am is leszel meg szerelmes....
2017. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

,,Ennél több empátia, ember. Neked is vannak hibáid"


Lehet hogy van, de én nem vagdosom magam második!!!


Első voltam!

2017. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A vagdosás nem old meg semmit!

Az egyik exem is ezt csinálta és érdekelt? Nem,sőt,meg akartam tőle szabadulni,meg is szabadultam! De félre ne érts,nem csak a vagdosás miatt,az csak olaj volt a tűzre..de a többieknek igazuk van,élj.Ismerkedj,keress egy hobbit meg ilyenek,hidd el,menni fog és fel a fejjel,jön majd valaki,aki szeret és megbecsül :)

2017. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm azt aki megért és segít nekem
2017. dec. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!