Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szeretitek az ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek az ilyen lányokat?

Figyelt kérdés

Akinek barna hajam, barna szemem van. Hosszú szempillám. Jó magas. Nem mondanám magam se dagattnak se vékonynak, kicsit csontos de pont az átlag.


Szeretek sportolni, leginkább lovagolni és gördeszkázni. De nagyon szívesen focikzok. Sok barátom van és a suliban a humoromról vagyok ismert.Perverz fantáziával vagyok megáldva. Minden hülyeségben benne vagyok és mindig elfogadom a kihívásokat. Jó hangom van de nem tehetség kutatós. Nem szoktam magam agyonra tanulni de mindig megírom az 5öst.

Fiú téren visszavágok. Vagyis: ha valamelyik fiú khm 'piszkál' akkor én is visszavágok persze csak viccből.

Imádok táncolni és nem érzem jól magam csöndben nekem kell a hangzavar!



A válaszokat előre is köszönöm!



2017. dec. 11. 22:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nekem tetszenél szerintem 😊
2019. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!