Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ha egy fiú nem akar lefeküdni a barátnőjével?

Figyelt kérdés
A fiú fel van izgulva, mert "érződik", de mégsem fekszik le a barátnőjével.

2017. dec. 13. 16:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Az egy picit bonyolult, hogy miért nem őt kérdezem, de ha írsz privátot és ennek "eredményét" nem írod ide ki, akkor elmagyarázom.
2017. dec. 13. 17:23
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb, ha a pár ezt egy őszinte beszélgetés keretében megvitatja, lehet itt sokaknak tippelgetni, de a négyszemközti beszélgetésnél nincs jobb...
2017. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elnézést, még nem olvastam 11-et amikor kiírtam.
2017. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy mondjuk pl fél mert mondjuk a csaj pl még szűz, nem akar neked fájdalamat okozni, vagy túl nagyra tartja, még nem áll készen egy ilyen nemes feladatra, hogy valakinek elvegye a szűzességét, tisztaságát, ártatlanságát; vagy téged most annyira nagyon szeret, hogy ráparázott, hogy nagyon nem akarja elszúrni, mert fél, hogy nem leszel vele elégedett, és akkor kiteszed őt, ha ez kiderül, és akkor lapátra teszed.
2017. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kecskeméti Viktória válasza:

Több okai is lehetnek pl:

1 van más barátnője és úgymond nem akarja megcsalni

2 Korainak veszi még

3 Nem akar gyereket

4 Kicsi neki a f***a

5 Lehet hogy csak házaság után akarja


Nekem enyi jutott eszembe hát remélem ebből valamenyit segített

2017. dec. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Emszidíszi válasza:
Impotens
2017. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!