Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a csókolózástól. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csókolózástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy idő mikor nem igazán vonzott a dolog, az első barátommal mert dohányzott és én rosszul voltam tőle. Ő is próbálkozott csókolózni velem de én tök féltem mert mindenki azt mondta ez magától fog jönni és tudni fogom hogyan kell csinálni de nekem nem jött magától semmi ilyesmi.

Majd lett a következő barátom. Ő is egy nap többször próbálkozik és nem nagyon érti mért nem megyek bele a dologba de tök megértő. Viszont én ezt le szeretném küzdeni de fogalmam nincsen hogyan és nem merem neki bevallani miért nem csinálom.

Bevalljam neki? Vagy mit csináljak? Hogyan “tanuljak” meg csókolózni?

19/L



2017. dec. 15. 14:34
 1/3 anonim válasza:
Nekem sem jött magától, de gyorsan belerázódsz a dologba. Mondd el neki, hogy félsz, és ha megértő, úgy is segíteni fog
2017. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néha mikor elkezdi megcsókolni akkor én is valamit úgy elkezdek de fogalmam nincs hogyan kell csinálni és mivel nagyon bénának érzem magam inkább abba hagyom
2017. dec. 15. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Csinald azt amit o csinal. Utanozd. Vagy kerdezz meg valakit. Pl.: teso, bff vagy aki gyakorlottabb ilyen teren.

Tanacs: Prostihoz NE fordulj!!!!!! :-)

2017. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!