Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek a csóktól/csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a csóktól/csókolózástól? Mit lehet ez ellen tenni? Férfiak, titeket ez mennyire zavarna?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan három éve leszünk együtt. Ezt megelőzően volt egy másfél éves kapcsolatom, az előtt meg néhány fél éves-7/8 hónapos kapcsolat. És mindegyikben kerültem a nyelves csókot. Minden másra nyitott vagyok, szexuálisan kísérletező, változatos igényű, az orális szexet szeretem adni is, kapni is, és mégis, egyszerűen még három év után is, ha esetleg a párommal nyelves csókot váltunk, legszívesebben menekülnék az egész helyzet elől. Nem is csókolózunk gyakran, szájrapuszik meg sima arcrapuszik persze vannak, napjában millió, de igazi nyelves csók már nem is emlékszem, mikor volt, de az eddigi kapcsolatunk alatt szerintem két kezemen nyugodtan meg tudom számolni, hányszor.


Filmekben és utcán is viszolygok a csók látványától, de amikor mi csináljuk, nem érzek undort, csak félelmet.


Szerintetek ez mitől lehet? Férfiak, titeket ez zavarna? Most lesz az esküvőnk májusban, nyilvánosan kell majd csókolóznunk, nyilván nagyon várom a pillanatot, de egyben félek is tőle. Hogyan lehet ezen túllendülni?


2016. nov. 8. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben implicite benne van, hogy a vőlegényedet nem zavarja. Pontosan miért is érdekel más férfiak véleménye, ha most tervezel összeházasodni valakivel?

Amúgy engem eléggé zavarna.

2016. nov. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem mondja, nem jelenti azt, hogy nem is zavarja. A kedvemért erről lemondhat, mert azért alapvetően nem probléma a kapcsolatban úgy igazán, szóval lázadozni meg rám kényszeríteni sem fogja. Ezért érdekel, hogy más férfiakat mennyire zavarna, hogy vajon érdemes-e ezzel jobban foglalkoznunk.
2016. nov. 8. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan utálok nyelvesen csókolózni. Nem undorodom tőle, nem félek tőle, csak egyszerűen nem szeretem. Van ilyen. Nálunk ez annyiban volt téma, hogy barátom ezt észrevette, és egyszer direkt így akart csókolózni, elhúzódtam tőle, és nevetett egyet, hogy "tudtam, hogy ezt nem szereted" (azt hiszem, nem volt kedve semmihez, és azért akart "eltávolítani" engem :D). Tehát ennyi volt. Házasságkötéskor, nyilvánosan meg véletlen sem kell nyelvesen csókolózni mindenki előtt. Egy hosszabb, picit nyitott szájra puszi, és ennyi.
2016. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi se szoktunk nyelvesezni csak nagyon ritkán. Volt barátaimmal mind nyelveseztünk mostani párommal meg sose. Nekem nem hiányzik ő meg nem szól azt mondja, hogy nem kell ha nem szeretem. A te parod meg elfogadja kár ezen kattogni, esküvön meg nem kell nyelvesezni
2016. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem hinném hogy az esküvőn a nyelves csók lenne a menő.Szerintem 2-3 hosszabb szájra puszi bőven elég, de amúgy gyakoroljátok el :D

Én alapvetően szeretném a nyelves csókot, de nagyon kevés férfi, talán 2 volt akivel úgy igazán jól is esett, és szenvedélyes volt. de sajnos az sem a párjaimmal történt. szóval amikor párom volt akkor nálunk is szájra puszi volt a legtöbbet. semmi baj nincs ezzel

2016. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!