Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg lányok! Számotokra mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok! Számotokra mi a lehető legromantikusabb esemény?

Figyelt kérdés
Egy könyvet írok és ahoz kéne ötlet. Valami nagyon romantikus, ami a rég kialudt lángot is simán újraéleszti. Ja és nagyon nem szeretném klisésre, azaz az esőben csók és társai kiesnek.

2017. dec. 24. 23:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Utólag belegondolva, lehet rossz kategóriába írtam. Most már mindegy ;)
2017. dec. 25. 00:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm... Mondjuk a suliban állna a folyosó végén egy gitárral és valami egyénileg írt, személyre szóló dalocskát játszana. Vagy nen is kell ehhez a suli. Csak ő, és egy gitár
2017. dec. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy kérdezted számunkra. Szóval akkor magamból kiindulva: a cseresznyefavirágzás! :D S nem, nem vagyok otaku ettől függetlenül, de gyönyörű mondjuk egy ilyen esemény alatt bàrmit is csinálni.
2017. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
66%

Hát én leírom azt a sztorit ami velem történt meg mert mai napig ez a kedvencem.

Barátommal szünetet tartottunk mert az anyukája nem igazán akarta ezt a kapcsolatot. Egy hónappal később volt egy ilyen sulis ivós buli egy kocsmában. Mire odaértem a barátom már nagyon ki volt. Én vigyáztam rá, ő meg egész végig ölelgetett. Kitaláltuk hogy el kéne menni bevásárlókocsit lopni és úgy menni a mekibe. Egy baráti társasággal el is indultunk. Csak annyira kezelhetetlen volt hogy valahogy leszakadtunk a többiektől és ketten maradtunk. Valamit el kezdett magyarázni majd rám kapaszkodott én meg elvesztettem az egyensúlyom és ráestem. Mire megigazítottam a hajam hogy lássak arra lettem figyelmes hogy barátom mosolyogva néz rám és abban a pillanatban érezni lehetett azt a hatalmas szeretetet ami köztünk van és nem bírtam tovább. Megcsókoltam. Hosszú percekig ott feküdtünk a földön és semmi mással nem törődtünk csak egymással. Bár sajnos utána megtaláltak minket a barátaink és megzavarták a pillanatunkat de így is varázslatos volt. Utána szinte egész este csak smároltunk. Attól a naptól újra együtt vagyunk és talán a szünet miatt is most sokkal jobban szeretjük egymást hisz rájöttünk hogy milyen borzasztó ha elveszítenénk egymást.

15/L

2017. dec. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem tudom. De nekem a velem megtörtént kedvenc sztorim. Nyáron lementünk a Velencei tóhoz barátommal meg a haverjaival. Én voltam egyedül lány meg egy másik fiú barátnője. Egyszercsak eltűnt a barátom meg a másik lány barátja. Nem igazán foglalloztunk vele a többiek azt mondták hoznak valami piát a sparból. Éppen UNOztunk amikor hátulról valaki bekötötte a szememet és hallottam h a mellettem levő lánnyal, aki amúgy a legjobn barátnőm ugyanezt csinálja valaki. Kicsit forrófejű vagyok ezért majdnem leszedtem a kendőt de aztán meghallottam a barátom hangját h nyugodjak meg csak ők azok. Mondták h most vezetni fognak minket, bízzunk bennük. Elindultunk. Térdig bementünk a vízbe, itt már gondoltam h csónakázás lesz ebből. Beültettek minket egy felfújható nagy kenuba. Elkezdtek evezni mi pedig ültünk bekötött szemmel a barátnőmmel. A kedvenc számainkat játszották le a JBLen. Aztán éreztük hogy megálltunk. Kisegítettek minket. Leszedték a kendőt a szemünkről. Egy kis szigeten voltunk a Velencei tón. Két ösvényen indultunk el a barátnőmék az egyiken mi a barátommal egy másikon. Nagyom rantikus volt. Az ösvényen a közös képeink voltak kitűzve a fákra. Kis cukorkák, sütik voltak végig az úton, barátnőmmel ugyanez mint késöbb kideült. Aztán a vízparton egy nagy gumimatrac volt. Leültünk, lóbáztuk a lábunkat. Nagyon meg voltam hatódva, a barátom nem arról híres hogy romantikázzon, inkább a tettek embere. De ott és akkor nagyon gyengéd volt. Tökéletes nap volt. Az igazság az hogy akkor már 2 hónapja voltunk együtt, de én nem akartam lefeküdni vele. Tudtam hogy ez zavarja. Szerintem ő se gondolta hogy ez lesz a vége, de ott feküdtünk le először. És nem, e bántam meg. A barátomnak egy olyan arcát láttam amilyet nem mutatott addig nekem. Nagyjából először mondta azt hogy imádja a szememet, és nem ugyanezt a fenekemre. Rengeteget nevettünk azon a napon. Lb 5 órakor visszaindultunk, találkoztunk a másik párossal is. Kiderült késöbb hogy ők mindent hallottak. Ők úsztak a vízben és ugyanazt csinálták amúgy mint mi, csak gyakorlottabban és halkabban... kínosss

Visszafelé a barátnőm ölében aludtam. Az autóba a barátom rakott be. Amikor felébeedtem már mindenki tudta hogy mi történt a szigeten. De mégis ez egy olyan emlék maradt számomra amit nagyon szívesen idézek fel mert mindig mosolyt csal az arvomra

16/L

2017. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg a nagytudásúak 2
2017. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez elegge szemelyes. Volt baratom szilveszteri bulin nagyon durvan reszeg volt. Tancoltunk. 00:00 volt. Koccintottunk minden oke volt. Aztan elment az aram. Mindenki sikitott hogy mi tortent. Egyszercsak azt ereztem h valaki atkarol majs magahoz olel. "Semmi baj eletem, itt vagyok ne felj a sotetben, mindjart visszajon az aram." Nem feltem a sktetben. De szamomra az, hogy a baratomnak meg reszegen is ez volt az elso realcioja rettenetesen romantikus mondjuk egy kicsit giccses.

A pillabat amugy elszallt. Az aram visszajott. A baratom elorditotta magat h " I am sexy and I know it". Letepte magarol a polot es lesmarolt. De az a pillanat fantasztikus volt...

15/L a baratom 17 eves

2017. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!