Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha egy lány idősebb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha egy lány idősebb a fiúnál?

Figyelt kérdés

Nos, tizedikes lány vagyok és soha nem volt még barátom és nem is tetszett eddig még nagyon senki. Idén jött egy nyelvi előkészítős nulladikos fiú (egy évig csak nyelvet tanul a sulinkba, így csak jövőre lenne kilencedikes) és most állandóan a fejemben jár, már álmodtam is vele. Észrevettem, hogy nézett már engem. Idősebbnek is néz ki, szóval nem tűnik fiatalabbnak nálam.

Ő az első fiú, aki érdekel. Ha elkezdenék vele ismerkedni, nem lenne nagyon fura?


16/L


2017. dec. 26. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vészes. Bőven elmondható rólam, hogy fogalmam sincs hogy kell csajozni, de mégis amennyi össz kavarásom volt lányokkal, ők mind idősebbek voltak. És senki nem forgatta a szemét aki tudott róla, szerintem nem gáz, ha relatív kicsi a korkülönbség.
2017. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyinek nez kis hogy mennyire erett nem igyan az. Lehet neked tetszik de o meg meseket nez es nem erdeklik a lanyok.
2017. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Én is ilyen helyzetben voltam,nyáron megtetszett egy most 9.es fiú én pedig már 10.es vagyok.Igazából arra jöttem rá,még ha külsőre érettnek is tűnnek,kisfiúk még ezen nincs mit szépíteni.Barátkozni nagyon jól lehet velük,de egy kapcsolathoz komolytalanok,ilyenkor élik a perverz időszakukat és nem képesek hosszú kapcsolatra.Szerintem korban ez nem lenne gáz,de inkább keress mást ha jót akarsz magadnak.

16/L

2017. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan esetben fura lehet ha te már kész nő vagy, ő pedig úgy fog kinézni mint a kisöcséd az elkövetkezendő 10 évben. De ha ez nem így van akkor ámen.
2017. dec. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!