Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú, és be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, és be akarom vallani neki, interneten gondoltam, hogy megírom, mert élőben nagyon nehéz lenne, de nincs fent sehol! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk, mindketten 13 évesek (bár én már majdnem 14). Egészen 3 hónappal ezelőttig nem is beszéltem vele, aztán egymás mögé ültettek minket, plusz van egy lány barátja (akibe 100%, hogy nem szerelmes), akivel én is nagyon jóban vagyok, es rajta keresztül a fiúval is egyre jobb barátok vagyunk.


Latom esélyét, hogy tetszem neki, bár nem biztos. De mindenképp be akarom vallani neki. Interneten gondoltam, hogy megírom (persze előtte beszélgetést indítanék, nem csapnék csak ugy bele). Es itt jon a probléma. Nincs fent SEMELYIK közösségi oldalon. Szóval ez kilőve. De élőben meg felek, hogy hülyét csinálok magamból (tehetsegem van ehhez). Vagy hogy végül megfutamodok. Egyszer mar bevallottam valakinek, hogy szeretem, de hatalmas koppanás lett a vége, úgyhogy felek, hogy megint ez lesz.


Mit mondjak? Mikor? Hogyan csinaljam?


Köszönöm, hogy elolvastátok, es köszönöm a válaszokat!!


Es boldog új evet mindenkinek!! :)



2017. dec. 31. 22:01
 1/4 anonim válasza:
54%
Ha semmiképp nem akarod elmondani élőben miért nem kéred el tőle (vagy egy barátjától) a számát?
2017. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És ha mondanad neki suli után hogy szeretnél vele beszélni negyszemközt valahol?? Akkor ketten lennétek és talán nem érzenéd cikisnek..szerintem egy ilyen dolgot jobb élőben, szemtől-szembe megbeszélni..
2017. dec. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd le egy lapra, aztán utlosó óra előtt/után rejtsd a táskájába a papírt.
2018. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz koppanás alatt? Nem tudtad kimondani, hogy szereted, vagy közölte, hogy ez nem kölcsönös? Ezt csak azért kérdem, mert az én szívem is majd kiugrott a helyérők, amikor bevallottam a barátnőmnek, hogy szeretem. Már majdnem meggondoltam magam az egészről, de aztán csak rászántam magam, mert mondtam neki, hogy nem biztos, hogy elmerem mondani, mert félek, hogy ezen múlik a barátságunk, mire ő nyugtatgatott, hogy biztos fog neki örülni, és a jobbik végkifejlet lesz. Tehát én is felsültem párszor, és tudom milyen, amikor az ember fél kimondani az érzelmeit. Az én ötletem az lenne, hogy írj neki egy szerelmeslevelet. Természetesen feladó és címzett nélkül! :D Írd le benne, hogy mióta megismerted, egyre jobban kedveled, és szeretnél több lenni a számára egy barátnál. Ha ez megvan, tedd be egy szép rózsaszín borítékba! Ha gondolod egy kis szívecskés matricával le is ragaszthatod, hogy ne nyíljon ki! Arra ügyelj, hogy szép, igényes papírra írj, és a lehető legszebben! :)

Természetesen a szerelmeslevél is akkor a legjobb, ha személyesen adják át. De még így is könnyebb dolgod van, mert a levelet otthon, higgadtan meg tudod írni, és az iskolában már nem is kell mást tenned, mint megkérni, hogy délután menjen el veled sétálni valahova, ahol nincs tömeg, és szépen megkérni, hogy olvassa el a levelet. És ne feledd! Nem kell azonnal összejönnötök! Arra még van bőven idő! Csak annyi kell, hogy tudja, hogy szereted, és megmaradjon a barátságotok, illetne ne koslasson más lányok után! :P Manapság szemfülesnek kell lenni. :) Ügyes legyél! Sok sikert! :)

2018. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!