Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket, hogy érint az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket, hogy érint az mikor egy fiú barátotok a beszélgetés közepén elsüt egy két bókot hirtelen?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy teljesen egyértelmű dolgot kérdeztem bocsi, de ne kövezzetek meg emiatt.
2018. jan. 2. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavarba esnék és elpirulnék, de amúgy jól esne.
2018. jan. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól esik, csak az vele a baj, hogy ha éppen rossz passzban vagyok, könnyen beleszeretek a fiúba :/
2018. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Jöhet még több is.

2018. jan. 2. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak simán barát, akkor maradjon az is az illető, szerintem. Van néhány fiú haverom, és ha ők bókolnának, nem örülnék neki, pláne egy beszélgetés kellős közepén, csak úgy random. Friend zone az friend zone :)
2018. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne a bók. Ha szingli lennék akkor tudnék is vele mit kezdeni. Mivel párkapcsolatban élek, jól esne nagyon, de zavarba is hozna, mert nem tudnék mit kezedni azzal a fiú barátommal.
2018. ápr. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!