Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam neki? Jó ötlet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki? Jó ötlet? Vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés
Az iskolában van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, ő most 11. osztályos, tehát egy évvel lehet idősebb nálam. Sokszor előfordult már, hogy szemeztünk, illetve mosolyogtunk egymásra, viszont ezeken kívül nem történt különösebben semmi, kivéve egy esetet: Körülbelül három hete volt, hogy pár haverjával beszélgettek a folyosón, én meg elsétáltam mellettük, mikor az egyik srác mondott neki valamit, erre ő rám nézett, de aztán gyorsan el is fordult. Ez akkor kissé furcsán jött ki, de talán lehet annak a jele, hogy én is bejövök neki. Na, de a lényeg az, hogy már elég régóta nem láttam, és már nagyon "hiányzik", ha lehet így fogalmazni. A napokban azon gondolkoztam, hogy esetleg elmondom neki az érzéseimet, mert én már nem bírom tovább ezt a bizonytalanságot, de fogalmam sincs, hogy ez jó ötlet-e... Lehet, hogy egy könnyű prédának tartana, ha ilyen könnyen beadnám a derekamat, de már nem bírok magammal. Ti mit tennének a helyemben? Elmondanátok neki, vagy megvárnátok, hogy ő kezdeményezzen? Fiúk és lányok válaszát is elfogadom egyaránt, illetve a személyes tapasztalatokat is szívesen veszem, ha volt már valaki hasonló helyzetben. Köszönöm!

2018. jan. 4. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
*Tennétek
2018. jan. 4. 21:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp se egy szerelem vallással indítsd.

16F

2018. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg nem kéne beadnod a derekad ilyen könnyen :D. Szerintem ha nem egy gyáva kukac akkor egyszer csak odajön hozzád beszélgetni. Végülis már lassan felnőtt emberek lesztek. Nem hinném, hogy jó ötlet lenne, hogy odamész és: Szia, tetszel nekem régóta stb.

Kicsit cikis lenne. Ha szemeztek akkor csak mosolyogj. Próbáld éreztetni vele, hogy szeretnél tőle valamit. Csak szemezzetek, mosolyogj!

Meghozza majd a gyömölcsét :)

15L (Ha gondolod még beszélhetünk privátban, szívesen segítek neked)

2018. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abban az egyedüli esetben érdemes neked kezdeményezned először, amennyiben a srác félénk, vagy önbizalom hiányos. Abba biztos lehetsz hogy az a srác rendes és kulturált, de megeshet hogy megunjátok egymást. (leginkább te őt) Minden más esetbe te kezdeményezz! Ha alfa hím az illető, aki mindenkit kifiguráz és dominálni akar mindenek felett és oltári nagy hangot ad az akaratának, akkor pedig ne hagyd magad befolyásolni és még akkor se add be a derekad, ha ő kezdeményez, mert az olyan csak kufircolni akar veled és meg fog csalni. Egyszerű mint az egyszeregy.
2018. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-dik válaszoló vagyok. Helyesbítek *minden más esetben Ő kell kezdeményezzen.*
2018. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre csak kívülről tetszik. Akkor az érzéseid még nem tartoznak rá!


Várd meg, amíg ő kezdeményez, közben meg gondold át, hogy mi az, amit egy fiúban keresel, mi az, ami fontos neked, mi az, ami semleges, mi az, ami kizáró ok. Pl. akarnál olyannal járni, aki drogozik/bagózik/focibolond/hazudós/utálja a kedvenc együttesedet/stb.?


De ha kezdeményez is, ne kösd rögtön az orrára az érzéseidet. Előbb próbáld minél jobban megismerni. Mert az, hogy kívülről tetszik, az semmi. Millió pasi fog még tetszeni az életben kívülről, nagyon sokan vannak. ;-)

2018. jan. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!