Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tetszek neki annak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki annak ellenére, hogy néha nekem kell keresnem őt? 14L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 14 éves lány vagyok. Ősszel megismertem egy fiút,aki nagyon szimpatikus már azóta nekem. Egy rendezvény alkalmával megbeszéltük,hogy találkozunk,ez így is történt, ott ő keresett meg engem. Viszont van amikor nekem kell írnom neki,mert napokig nem keres. Egyszer volt,hogy egy egész hónapig nem beszéltünk,aztán végül nálam tört meg a jég,és mikor írtam neki nagyon lelkes és aranyos volt velem. Van amikor ő is ír,sőt akár többször egymás után,de akkor is érezhetően jókedvűen bókolgat,mikor én írok neki. Eleinte csak barátságnak indult ez az egész,ezért sem szégyelltem én írni a fiúnak,de most,hogy egyre több bókkal halmoz el,úgy érzem kezd komolyodni a dolog.Vajon én tetszek neki attól függetlenül,hogy néha nekem kell keresnem őt?

Köszi előre is azoknak,akik véleményükkel segítenek ^^ 14L


2018. jan. 12. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kislany, mindkettotoknek kell keresni a masikat. Igen , neked is kell ot.


cuki amugy. De ezt a tinibe tedd.

2018. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Es igen , bejohetsz neki persze.
2018. jan. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom,véletlenül rossz kategóriába raktam 😅 Valahogyan nem lehet átrakni? Amúgy köszönöm a választ!
2018. jan. 12. 21:04
 4/8 anonim válasza:
De cuki, tiniszerelem. :D Hajrá, csapassátok ezerrel a lecsót! :)
2018. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mit gondoltok,ha legközelebb találkozunk,léphetek én,ha ő nem teszi? Ha igen,milyen jelek után? Miből tudhatom,hogy tényleg tetszek neki?
2018. jan. 12. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj es beszelgess vele. Kulonben ha bokol akkor az eleg jel.
2018. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tini kategória?!
2018. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak úgy válaszolna, hogy mondjon valamit akkor nem. Ha bókol akkor tetszel neki.
2018. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!