Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon honnan tudhatjuk biztosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon honnan tudhatjuk biztosan, hogy a párkapcsolati krízis ellenére érdemes szenvedni vagy inkább hagyni kellene egymást?

Figyelt kérdés

Egyszer akarom ezt a kapcsolatot másszor eldöntöm, hogy nem Ő az én életem párja. Ő is pont így van, nem tudja mit akar. Mindketten a saját igazunkat hajtjuk és higgyétek el 100%ig biztos vagyok benne, hogy nekem van igazam ee ő is ezt hiszi.

Néha nem tudom mit kéne tennem, meddig érdemes kűzdeni hiszen mindenhol vannak hullámvölgyek. Mit kéne tennem? Ti úgysem tudjátok megmondani csak költői kérdés volt... Inkább tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy ki hogyan éli ezt meg. 4 éve vagyunk együtt még fiatalok 25 év alatt mindketten. Tudom most kapásból írnátok, hogy akkor még nem késő ideje továbblépni. De nem igazán tudom elképzelni az életem nélküle már annyira a részévé vállt. 2 éve együtt is lakunk. Ő a lány egyébként. Pedig életre szóló terveink voltak de kinek nem? Sokszor kihasznál, néha úgy érzem cseppet sem érdeklem csak magát szereti.

Szerintetek mi lesz ebből? Komolyan félek attól, hogy esetleg egyedül leszek. Milyen lesz nélküle? És őt is féltem. Még egy ilyen balekot nem talál és akkor ki fog vigyázni rá?


2017. aug. 18. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor már baleknak érzed magad mellette, az már nem az a szint, amit meg kell javítani.
2017. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

rossza a kapcsolat alapkerete.

van a férfi a domináns a nő az alárendelt.

van az egyenlő felek.

és van ami te vagy a fordított keret a nő a domináns és te vagy az alárendelt.

ez azért nem tud működni,mert egy nő nem tud tisztelni egy kontroll átadó férfit,legfeljebb ideig óráig és amint lehetősége lesz rá le fog pattanni.


szerintem dugjál meg legalább 3 csajt,szerezd vissza az önbizalmad és következőre olyan csajjal gyere össze akihez elég vagy és nem nő ennyire a fejedre.

2017. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Ha tisztában vagy vele, hogy sokszor kihasznál és néha úgy érzed, hogy cseppet sem érdekled, csak magát szereti, az gáz. Felmerül a kérdés, hogy csak te nem tudod elképzelni nélküle az életed, vagy ő sem nélküled?
2017. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Sokszor kihasznál, néha úgy érzem cseppet sem érdeklem csak magát szereti."


A kihasználás ellen még lehet védekezni - hótt egyszerűen annyit adsz, amennyit kapsz (vagy kapni vélsz)... de a szeretetet nem lehet "kitaktikázni". Különösen pölö egy nárcisztikus egoistából.

Két megoldás van:

1. Szakítasz te, mert ez így neked nem jó.

2. Gondosan elkezdesz ügyelni arra, hogy ne használjon ki (nyugodtan mondhatsz nemet pl. arra, hogy vidd el ide-oda, vagy álljad a cehhjét). Ebben az esetben valószínűleg ő fog lekopni rólad, de az is lehet, hogy megtanul adni is, nem csak kapni.

2017. aug. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!