Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban is így működik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban is így működik?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú és én többször beszélgettem vele. Valamikor rá is írtam.

Mikor elmeséltem ezt anyukámnak azt mondta, hogy miért mászok rá ennyire a srácra és, hogy miért választottam egy olyan srácot, aki még megszólalni se mer. És mondta, hogy nem normális, hogy 17 évesen ennyire akarok egy párkapcsolatot. Őszintén nincsen ilyen hú de nagy vágyam, hogy legyen valakim és nem beszélek erről sokat.

Mondtam anyukámnak, hogy nem sokára a fiúnak szülinapja lesz és, hogfy szerinte köszüöntsem e fel? ÉS mondta, hogy nem mert, hogy fogjam már vissza magamat elvégre lány vagyok legyek már egy kicsit "hideg". Őszintén nem tudom mit tegyek.

Mert , amikor látom, hogy a fiú néz mindig anyu szavai jutnak eszembe és nem nézek vissza a fiúra mert, hogy hidegek kell lennem.

De az a baj, hogy legtöbb esetben én nem érzem azt, hogy nekem hidegnek kell lennem, mert lehet, hogy az meg pont elijeszti a fiút.

Kérlek segítsetek nekem :(



2018. jan. 19. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szintén 17 éves fiú vagyok, ismeretlenek elött nagyon nem merek megszolalni, szóval kezdeményezz nála te, neked biztos a cuki halk fiúk jönnek be, és azok, mintahogy én is ritkán kezdeményeznek, félünk az elutasítástól, szerintem nem ciki bevallani neki hogy tetszik neked :)
2018. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mégis miért hallgatsz te anyukádra ebben a helyzetben?

Azt tedd,amit te jónak látsz,ez a te döntésed.Próbáld bátorítani a srácot,beszéljetek,mosolyogj.

Szerintem nincs azzal baj,ha egy fiú csendes és félénk,nem állatok vagyunk,nem olyan szempontból kell barátot választani,hogy ki a "falkavezér"

2018. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Édesanyád jó nagy baromságot mond neked. Jobban teszed ha nem figyelsz rá és felköszöntöd.
2018. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :) Tényleg nagyon sokat jelent nekem :)
2018. jan. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!