Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összejönnétek/ foglalkoznát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek/ foglalkoznátok egy depressziós lánnyal?

Figyelt kérdés

Aki szó szerint depressziós nem az a sak néha van rossz kedve. És ehez már pszihiáter kell. Ennek ellenére mosolyog ugyan úgy nevet el lehet vele beszélgetni.

(Tudom hogy nem csak ez alapján dől el de én most cak erre a részére vagyok kiváncsi)

Legyszives kort is írjatok:)



2018. jan. 19. 16:21
1 2 3
 21/22 CFB ***** válasza:

Engem valamiért egy szinten vonzanak az ilyen emberek, akiknek úgymond segítség kell. Én összejönnék vele.

Csak akkor jöjj össze vele, ha biztos vagy benne, hogy rád nem fog kihatni a depressziója. Nehogy téged is belerántson

2018. jan. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én összejöttem volna vele, de elutasított engem. Mindennél jobban szeretem, de nem erőltethetem rá magam. Velem végig nagyon elutasító volt,de próbálkoztam ahogy lehetett. Viszont kényszeríteni nem kényszeríthetem rá magam ,ha nem akarja. Ha egyszer rámírna, hogy mégis adna egy esélyt, visszamennék hozzá. Még mindig szeretem tiszta szívből, csak hát kénytelen voltam elengedni, mert ezt választotta.
2019. jún. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!