Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találhatnék így barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék így barátnőt?

Figyelt kérdés

Nem látom egyszerűen semmi esélyt arra, hogy bárki is engem válasszon. Alacsony és ronda vagyok. Egyszerűen nem tudok rendesen beszélni ismeretlenekkel, főleg lányokkal. Egyszerűen nem látok semmi lehetséges indokot, amiért engem választana bárki is, amikor nálam sokkal jobbat is választhat.


18F


2018. jan. 25. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először magadat kell megszeretned, hogy más is tudjon hozzád vonzódni.

A külsődből biztos ki lehet hozni jobbat, mint ami most van.. új frizura, kidolgozott test, divatos ruhák, stb.

Úgy fogsz tudni jobban beszélgetni lányokkal, ha minél többször próbálkozol. Kezdj el olyan hobbikat, ahol lányok is vannak és így hozzájuk közelebb tudsz kerülni.

2018. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az arcomon nem nagyon tudok változtatni. Öltözködésemen meg a hajamon próbáltam változtatni, de nem sok értelme volt. Próbálok ismerkedni lányokkal már interneten is, de ott sem megy. És a hónapok alatt semmit nem fejlődtem.

2018. jan. 25. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Írj! Segítek ha szeretnéd! 15/L
2018. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lányként én is elég hasonlóan érzek...

A kinézetem nem tudom mennyire elfogadható, de azzal tisztában vagyok, hogy a személyiségem pocsék.

2018. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kérdező és #4-es: Nem jó a hozzáállásotok... Ha így gondolkodtok akkor elég kevés esély van arra hogy bárki is meg fog kedvelni titeket. Senki nem akart egy önutáló emberért szenvedni sikertelenül (tapasztalat - én is azt hittem hogy kibírom, de 2 hónap után inkább hagytam mert tönkretett). Legyetek önmagatok. Ne akarjatok másik lenni mint amik vagytok. Inkább abból próbáljátok kihozni a legtöbbet ami jutott nektek. Ha ez megvan (azaz nem utáljátok/becsülitek alá magatokat), akkor onnantól már csak az idő kérése hogy valaki belétek szeret. Pl. Az én osztályom nagyrésze jól néz ki, valahogy mégis pont azoknak lett barátja, akiről nem gondolta volna senki. Az egyikük egy baromi visszahúzódó, önbizalomhiányos pesszimista én önutáló lány (másfél éves kapcsolat, szeptemberben lett vége). A másik egy nagyon vékony cigány lány, akinek melle sincs. (nyilván van, de ehhez még melltartó se kellene, annyira kicsi) Baromi halk, szinte senkivel nem beszél, viszont ő legalább nem utálja magát.

Nekem viszont még nem volt. Higgyétek el, előbb vagy utóbb de lesz majd valaki, aki egyszerűen el lesz varázsoltatva tőletek. És ugyanez fordítva is igaz. De ha maradtok ennél a felfogásnál, akkor el fogjátok utasítani, mert nem hisztek neki. És ezzel nem csak magatoknak, de a másiknak is ártotok. Higgyetek magatokban, és a szerelemben, mert ha így álltok hozzá akkor előbb utóbb utolér titeket. :)

2018. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Mégis mit kellene szeretnem magamban? Hogy ronda vagyok? Volt egy időszak, amikor én is ebben bizakodtam. De rájöttem, hogy nem fogok kelleni senkinek. Esetleg ha majd gazdag leszek akkor fogok tudni venni valakit.
2018. jan. 26. 17:23
 7/12 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem mindent leírtam. Nyugodtan maradhatsz az önutáló önsajnáló felfogásodban, de ezzel csak magadat rombolod. Én se vagyok egy modellalkat (sőt), mégse állok így a dolgokhoz. A személyiségem se a legjobb, ugyanis nyersen őszinte vagyok, és nehezen működök együtt másokkal. Ennek ellenére már nem egy lánytól hallottam azt hogy bejövök nekik. Ha nem lennél ilyen gyötrő saját magaddal, akkor te is jobban élveznéd az életet. Egyszer élünk, ki kell használni amink van.
2018. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy hogy leszek attól szebb, hogy mit gondolok magamról? Én senkitől nem hallottam volna, hogy bejövök neki. Eddig még csak anyukámtól meg nagymamámtól hallottam, hogy szép vagyok.
2018. jan. 26. 20:05
 9/12 anonim ***** válasza:

Félreértettél. Én nem azt mondtam hogy szebb leszel. Én azt mondtam, hogy fogadd el azt ami vagy, és gazdálkodj vele. Hozd ki magadból a legtöbbet. Egy magabiztos, és önbizalommal teli férfi a legtöbb nő számára baromi vonzó.

Meg tudod, az hogy hogyan gondolkodsz magadról és a világról, kihat a kisugárzásodra. A kisugárzásod pedig az egy nagyon fontos dolog. Senki se akar olyan emberrel lenni, aki azt hajtogatja mindig, hogy "jaaj de ronda és buta vagyok", mert ez elveszi az ő kedvét is. És senki nem akar egy negatív önutáló ember mellett élni, mert ez a felfogás ő rá is ki fog hatni.

2018. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hajtogatom mindig, hogy "jajj de ronda és buta vagyok". Csupán tudom, hogy ronda vagyok. Mint ahogy azt is, hogy okosabb vagyok egy átlagos embernél. Meg azt is, hogy szörnyűek a szociális készségeim. De ez nem jelenti azt, hogy ezt hajtogatom mindig.
2018. jan. 26. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!