Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék normális barátnőt?

Figyelt kérdés
Iskolán belül nem tudok, eddig akárkinél próbálkoztam, az sosem jött össze, mostanában meg csak olyanok jönnek akik 2 hetente váltogatják a fiúkat. Próbálkoztam már utcán is, de ahhoz nincs bátorságom, egyszer sikerült de be pánikoltam és elrontottam az egészet (egy idióta osztálytársam még le is égetett) nincs bátorságom idegeneket leszólítani, mit tehetnék? 15/f

2016. máj. 9. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen bátorságod!
2016. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem bárhol találhatnál, csak ismerkedj tovább és biztos vagyok találsz olyan lányt, akivel egy hullámm hosszon lesztek..
2016. máj. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 évesen felesleges ilyenen gyötrődni. Élvezd ki a rövid kapcsolatokat is, amíg lehet :D
2016. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam
2016. máj. 10. 19:08
 5/6 anonim válasza:
Próbálkozz bátran, bármikor sikerülhet
2016. máj. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem tudom milyen suliba jársz te, de nálunk teljesen normálisak a csajok. Szerintem nyugodtan próbálkozz utcán is. Akiket ismerek mind örülnének,ha valaki leszólítaná.
2016. máj. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!