Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsban? Mindennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsban? Mindennek úgy kell történnie ahogy történik?

Figyelt kérdés

Van egy srác és minden álmom az lenne hogy kipróbáljam hogy milyen vele együtt lenni párkapcsolatban mert teljesen bele vagyok zugva már másfél éve..sajnos sosem látom őt mert nem egy suliban járunk és máshol sem szoktam látni őt.A barátnőmnrk is tetszik és ő beszél is vele.Mindig mondja hogy ő egy csomoszor látja őt pl városban meg ilyenek..

Ennek direkt kell így lennie?A sors akarja ezt?

Vagy csak éppen most azért nem találkozok vele mert nem lenne alkalmas?

Talán lesz egy jobb alkalom a jövőben és arra tartogat úgymond a sors?



2018. jan. 27. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szelektíven hisznek a sorsban. Ha az adott dolog az ő érdeküket szolgálja, akkor hisznek benne, ha viszont nem, akkor nem...
2018. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igen ;) szerintem mindenkinek van egy útja amin halad előre
2018. jan. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek a sorsban és nem csak szelektíven. Én próbálom a rosszban is meglátni a jót és úgy gondolni rá, hogy meg van az oka annak, hogy úgy alakult.
2018. jan. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek igaza van, szerintem.


Egyébként nem kell mindent a sorsra hagyni, mert az hülyeség. Ha szeretnél valamit - jelen esetben a fiúval megismerkedni -, akkor tegyél érte.

Tegyük fel, hogy nem is létezik olyan, hogy ,,sors". Akkor elhalasztod a lehetőségeket, hogy megismerd?

2018. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bogus20 ***** válasza:

Szia!


Az a baj, hogy ez a helyzet úgy hangzik, hogy te teljesen oda vagy a srácért, ilyenkor hajlamos az ember maga felé rendelni a másikat, és ha egy férfi ezt megérzi, akkor vagy kihasználja az illetőt, vagy menekülőre fogja a dolgot. A sorsról meg annyit, hogy szerencse is kell, de nagyon sok dolog rajtad is múlik. Eddig ahogy leírtad csak felületesen ismered, azért tudnál tenni valamit, hogy ne így legyen, de az hogy ő milyen ember, és hogy összeilletek-e egyáltalán, na ez az ami sorsszerű dolog és szerencsés eset lenne, ha működne.

2018. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A sorsodat te magad kovácsolod. Azaz, nincs olyan hogy sors. Te döntesz a jövődről. Akarat erő ami kell hozzá.

Naruto❤

Menj, és tegyél azért, hogy együtt legyetek.

2018. júl. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!