Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mostanába egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mostanába egyre többet kiabál velem, még akkor is ha ő a hibás! Mindennek úgy kell történnie, ahogy ő akarja! Néha meg is zsarol, hogy ha nem azt csinálom amit ő mondd akkor szakít!? ; (

Figyelt kérdés
Segítsetek kitalálni valamit!Nagyon Szeretem!Közel 1 éve vagyunk együtt! F:16 L:14
2008. dec. 21. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elmondani neki, hogy neked nem esik jól, ha így "zsarnokoskodik" feletted, hisz te is ember vagy... és szereted, de ezt nem bírod elviselni.
2008. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
leültél már vele beszélgetni erről? szerintem ülj le vele beszélgetni erről, mert ez így nem mehet tovább. főleg az nem, hogy zsarol, hogy ha nem csinálod meg szakít. ez így nem normális. ülj le vele minél elöbb beszélgetni, ha ez sem segít, lehet a szakítás lenne a megoldás, de nem akarom beléd beszélni. ülj le vele beszélni!!
2008. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Egyszerű, fordítsd meg a játszmát, és mondd meg neki te, hogy a következő hisztinél/zsarolásnál te fogsz szakítani vele - és aztán tényleg tedd is meg, ha kell.


Miért?


Mert ha ő képes ezzel megfenyegetni téged, akkor vagy nem is szeret igazán (mert ha szeretne, nem fenyegetne ezzel), vagy pedig szeret ugyan, de uralkodni akar, és azt hiszi, hogy ezzel meg tud félemlíteni. Ha azonban a fent említett módon csavarsz a dolgon, csak nyerhetsz.


Ha ugyanis valóban az a helyzet, hogy nem szeret, akkor azzal jársz a legjobban, ha szakítasz, mert ha nem szeret, és hozzá még hisztérika is, akkor csak egyre rosszabb lesz vele az életed, és sokkal több fájdalmat fog okozni, mint örömöt - és kereshetsz magadnak egy normális lányt. Végeredmény: te nyertél.


Ha pedig valóban szeret, csak uralkodni akart, akkor ha már nem leszel ott neki, rá fog döbbenni, hogy hibázott, magába száll, és ő fogja visszakönyörögni magát hozzád - ekkor pedig már nyugodtan emlékeztetheted, hogy rendben, de semmi hiszti és semmi zsarolás, különben... és megint csak te nyertél.


Ilyen egyszerű...

2008. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem a pasim csinálta ezt.Hogy mindig én vagyok a hibás, hogy mindig én kezdem el a veszekedést meghogy átverem meghogy biztos másvalakivel beszélek stb. Lassan kezdett már a fejemre nőni mindig azzal ált elém hogy mit csináltam,hol voltam?Kivel beszéltem? miért nem vettem fel a telefont? meg ilyenekkel zaklatott és mindig a fejemhez vágta hogy én vagyoik az oka mindennek mintha ő neki semmi hibája nem lenne.Legutóbb azzal húzott fel idegileg hogy én mit kerestem a gépen 9 órakkor meghogy magyarázatot követel.Naa nekem már itt telt be a pohár.

Leültem és beszéltem a fejével hogy engem ne hibáztasson mindenért mert neki is vannak hibái más lányokkal beszélgetett és sosem követeltem tőle magyarázatot hogy mit keresett ő hajnali 2 meg 3-kor a gépen.Ezekre kettőt se tudott szólni.Beismerte a hibáit azóta naggyából minden rendben van.Most már egy ideje nemnagyon veszekedtünk.

Szoval beszéld meg a barátnőddel a dolgot beszélgess vele finoman vezesd rá hogy beismerje a hibáit és hogy neki is tennie kéne a kapcsolatotok jövőjéért.

2008. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsarol téged...bámulatos egy kapcsolat. Nem kéne egy kicsit elgondolkodnod azon, hogy szíved választottja miért úgy bánik veled mint a kutyával? Neked pedig egy ilyen kapcsolat lenne az álmod? Majd amikor tényleg kidob téged, akkor fogsz rájönni, hogy bizony jó hülye voltál, hogy nem álltál a sarkadra.
2008. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2016. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!