Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az történt hogy a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az történt hogy a barátom öngyilkos lett azért mert szakítottam vele. Akkor most a halála az én lelkemen szárad?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért bárki öngyilkos lesz az mentálisan beteg. Azaz nem a te hibád, segítségre lett volna szüksége.
2018. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem tehetsz róla.

Ne emészd magad. Van aki gyenge, és ez nehéz dolog. Nekem sokminden más miatt volt hasonló gondolatom.

És nem az akkor aktuális dolog miatt, csak épp az volt az a bizonyos csepp, tudod utólag már hülyeség az egész, akkor is ha akkor épp , nehéz volt szinte minden, akár egy lélegzet vétel is az volt.

( Átvitt értelemben )

Az öngyilkosság az gyávaság, menekülés, önmagad elől főleg, hisz azt érzed,hogy Te , Te nem vagy elég jó, az élethez, vagyis ahhoz hogy leküzd a problémáid. És hasonlók. Fejben dől el.

Nem vagy hibás. Tudom, fáj, de te is túl leszel rajta , csak légy erős mikor annak kell lenned. És sírj, amikor sírni kell, vagy csak mert jól esik akkor, ott .

És nem kérek privátot. Csak lépj túl ezen. Mikor már úgy érzed, túl tudsz lépni rajta. Addig nem kell. Rendben ?

2018. febr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Ha annyira szeretett volna, akkor nem engedett volna el, amúgy meg szerintem beteg volt, ha ennyi miatt öngyilkos lett, legalább próbált volna visszaszerezni...
2018. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy zsarolás és téged okol amiért ő éretlen felelőtlen . A földön mindig voltak veszélyes nyomorult helyek élmények sorozatával és vannak is , mégsem történnek emiatt tömeges öngyilkosságok mindenhol .
2018. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerencsére nagyobb baja nem esett
2018. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönök szepen minden valaszt... Tegnap ejjel ugrott ki az ablakon, es tul keson jottek a mentok, bar ezt en sem gondoltam volna hogy megoli magat, mert hat egy szakitasba nem szoktunk belehalni..
2018. febr. 8. 13:36
 7/15 A kérdező kommentje:
masodik valaszolo(asszem) rendben
2018. febr. 8. 13:38
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Én azt mondom hogy pont ezért nem szabadna kapcsolatot teremteni 18 alatt.Akinek benőtt a feje lágya az észreveszi ha a másikkal gond van s segítség mellett szakít vele érzelmesen s nem egyik napról a másikra ,nem foglalkozva mások érzésével.A barátommal szakított a csaja és sajnos nem voltam ott,és mire hazajöttem sajnos fel......totta magát.Ez nem gyengeség,hanem egy életet képzelt el a választottjával s nélküle már nem teljesülhet az.De mindenki elmehet pcihologushoz s ugyan ezt hallja majd de pénzért.
2018. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazad van...
2018. febr. 8. 13:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, de talán érdemes lenne egy pszichológust felkeresned.
2018. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!