Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért történik mindig ez velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindig kudarcba fulladok csajozás terén. Az elején mikor ismerkedek egy lánnyal akkor minden tök jól megy, az érdeklődése is megvan irántam. Miután elhívom valahova, beleegyezik, megbeszélünk egy időpontot, de nem jön el. Utána meg már beszélgetni se nagyon akar. Miért járok mindig így?

Nem vagyok olyan ronda, vannak lány ismerőseim akik szerint helyes vagyok. A lányokkal udvariasan bánok, odafigyelek rájok, megnevetettni is sikerül őket. Nem vagyok valami izmos, de elkezdtem edzeni, hogy változtassak ezen. Szerintetek mi lehet a baj, hogy mindig ez lesz a vége ha bepróbálkozom valakinél? Mit csináljak másképp, hogy ne a barátzónába kerüljek?


17/F



2018. febr. 11. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
Semmi nincs, ez jelenleg társadalmi "betegség" a lányoknál/nőknél. Egész egyszerűen, a kisujjukat sem akarják mozdítani és/vagy be vannak szarva.
2018. febr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lerohanni kell a csajokat, hanem az érzéseire hatni. Finoman, mindig csak annyit adagolva, hogy este, amikor lefekszik, és eszébe jutnak a nap eseményei, egy percre elidőzzön az emlékednél. Elábrándozzon, kiszínezze kicsit. Ezek az esti ábrándozások sokkal közelebb viszik hozzád, mint az alig két szóból álló társalgás utáni randira hívás.
2018. febr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is csinálták már ezt. Fene tudja. Szerintem nem akarnak megbántani és remélik hogy lekopsz. Amikor meg már szorul a hurok akkor inkább nem szólnak hozzád mert kínos vagy mert megint csak nem akarnak megbántani. Fiú szemmel én is többre tartom ha nem adja meg a számát vagy nemet mond a randira. Mintsem hogy minden nap meggondolja magát. De gondolom a lányok máshogy vannak bekötve.
2018. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!