Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok.Valamiért nekem nem jön össze,hogy legyen egy barátnőm.Meg úgy igazából se munkám,se barátaim,se semmim.Csak így vagyok és ennyi sajna.Sose jártam bulizni csak egy párszor és most se nagyon járok,mert egyedül nem akarok.Elveszettnek,magányosnak stb..érzem magam.Szeretnék változtatni azon,hogy szociálisabb legyek,mert szerintem ez a legfőbb problémám.Kissé talán bizalmatlan vagyok az emberekkel kapcsolatban.Nagyon nehezen nyílok meg,persze ez embertől is függ,hogy kinek mennyire.Nagyon vágyok arra,hogy legyenek barátaim,akik olyanok mint én ha értitek😊És persze egy barátnőre.Nem azért,mert egyedül nagyon utálok lenni,csak néha jó lenne megölelni valakit,és azt érezni,hogy valakiben megbízhatok.Miket kellene tennem szerintetek,hogy szociálisabbá váljak?Tudom járjak el helyekre ahol sok ember van stb..de egyedül annyira rossz menni is valahová.

2018. febr. 10. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ismerkedes ? 24/L
2018. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el dolgozni.
2018. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja kezdj el tanulni/dolgozni valamit, amivel epited a jovodet. Ingyenelo troger az nem pluszos se haverok, se baratno szerzes szempontjabol. Gondolkodjal batya.
2018. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok 24 évesen. Pedig eléggé kifulloztam a tanulást is, szerintem igen jó munkahelyem is van, mégis egyedül vagyok. Nem csak barátnőm nincs, de úgy igazából barátaim se nagyon. Szóval ez a dolog nem ezektől a feltételektől függ. Szerintem ehhez fejben kellene megváltozni, máshogy hozzáállni a dolgokhoz. Hiába megy el az ember valahova, ha aztán ott nem képes kapcsolatokat létesíteni vagy csak szimplán úgy érzi, hogy ő erre nem alkalmas..
2018. febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!