Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne veszítsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne veszítsem el a legjobb barátom?

Figyelt kérdés

A legjobb barátomnak párkapcsolata lett és elég erősen ignorál engem

Voltatok már hasonló helyzetben?

Mert én őszintén szólva nem igazán tudom, mit tegyek.



2018. febr. 18. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi, a tini "parkapcsolatok" ha annak lehet nevezni, csak 1-2 honapig tartanak :)
2018. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

azért nem lehet ennyire általánosítani

de ha így lenne, akkor nem hiszem, hogy szívesen fogadnám vissza, mert az nagyon, ha ló nincs, akkor jó a szamár effektus lenne:(

2018. febr. 18. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Az az ő élete amúgy ha téged zavar monnd el neki h miért , és lehet h ő is észreveszi
2018. febr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Péter22 ***** válasza:
53%
Ez butaság. A barátság egy olyan dolog, amibe nem szabad önzőnek lenni. Ha ő boldog, és tetszik neki meg minden, mondd el véleményed, de ne legyél önző, legyél megértő, és probáldd megtalálni a saját boldogságodat is az övébe. :)
2018. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Engem is ignorál az, akiről azt hittem, hogy a nővérem, és majd mindent együtt csinálunk. December óta nem beszéltem vele, nem veszi fel a telefont. De már 2 e-mailt írt azóta, de ennyi volt. Kb 100X hívtam, de nem vette fel. Azt mondták, hagyjam őt, legyen ő a múltam része. És hogy nem arról van szó, hogy nem akarná már, hogy barátnők legyünk, hanem hogy ő nagyon sokat változott. Ez tök fura amúgy. Amúgy olyan valakitől kérdeztem, aki ráhangolódott; tehát nem ismeri őt. Ja amúgy meg ő már talán nem akar veled barátkozni , totál elhanyagol, lehetséges, hogy egyáltalán nem vagy neki fontos. Lehet, hogy úgy gondolja, hogy egyszerre csak egy embert lehet képes szeretni; és akkor abba a kapcsolatba akar mindent beletenni; de ha képes egyik kapcsolatáért ok nélkül egy másikat feláldozni úgy, hogy nem bántottad meg, akkor nem ér annyit, hogy őrlődj miatta, talán nem is voltatok igazi barátok. Vagy pedig ő is megváltozott. De amúgy lehet, hogy csak gyerekes, mert nem tudja, hogy egyszerre lehet több embert is szeretni, a barátnőjén kívül is. Amúgy nemtom ,próbáltál-e vele beszélni erről; talán ennyit még megér, hogy mi történt, mert ez neked rosszul esik, régen annyit beszélgettetek, mindig együtt lógtatok, és most teljesen hanyagolva, mellőzve érzed magadat ; mintha nem is lennél, nem is jelentett volna neki a barátságotok soha semmit, meg te se, meg minthogyha levegőnek nézne, mintha nem is léteznél, kitörölt, vagy ki akar törölni teljesen az életéből. Hát, amúgy beszélsz vele max; szerintem mást nem nagyon tudsz csinálni. De amúgy lehet, hogy még élvezi is, hogy tepersz érte, mert most több ember szempontjából így ő van a középpontban. A párkapcsolata szempontjából is egy csomó rajongást, meg figyelmet kap, meg tetőled is, és lehet, hogy ez a szituáció kedvez neki, lehet amúgy, hogy csak tudat alatt. Hát, amúgy nemtom, lesz-e még ebből barátság. Ha meg neadjisten szakítanának, akkor meg lehet, hogy utána a te válladon akarná kisírni magát; de neked addigra meg már lehet, hogy nem lesz őrá szükséged. Mert amikor neked kellett volna ő, az ő támogatása, hogy leüljetek időnként beszélgetni, ő nem volt ott, akkor mialapon várná el a vigasztalásodat, támogatásodat; egy bármilyen jellegű kapcsolatba mindkét félnek kell beletenni, hogy ne legyen egyoldalú.
2018. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

Én beszéltem erről vele, sőt még a párjával is beszéltem erről és mondták, hogy ez rosszulérinti őket és nem akarják, hogy így érezzek. Sajnos azóta is csak ennyi volt felém (ez egy hete történt), semmi nem változott. Nem akartam önzőnek tűnni, sőt én egyszerűen oda meg vissza voltam értük a kapcsolatuk elején, ráadásul én hoztam össze őket, de az borzalmasan fáj, hogy néha csak egy sziát küldünk egymás felé egy nap (egy iskolába járunk), miközben elméleti síkon legjobb barátok vagyunk.

2018. febr. 18. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tudom mit érzel. Mikor a legjobb barátnőm új munkahelyre ment én támogattam, bíztattam hogy ne féljen jó lesz. Mindennap kérdeztem, hogy milyen a munka stb kb a seggét kinyaltam.. Egyszer hívták bulizni nem akart menni de én bíztattam és nagyon jól érezte magát. Erre az volt a hála, hogy a 6 éves barátságunkat teljesen elhanyagolta , tudomást se vett rólam annyira jóba lett az új lányokkal és napokig rám se írt. Tudod ezt úgy nevezik, hogy ÖNZŐSÉG ! Hiába van neki más barátnője vagy hiába lesz neki párja akkor sem sz*rjuk le a legjobb barátunkat aki előtte mellettünk állt és támogatott! Ennyit szerintem mindannyian megérdemlünk. Akkor úgy éreztem magam, mint egy B terv mint aki akkor jó ha éppen nincs más... Ha továbbra sem változtat a barátod akkor keress más barátok után. Majd akkor fog koppanni ha véget ér a kapcsolata és te nem leszel ott, akkor rájön hogy mit vesztett.
2018. febr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Szerintem mondd el neki újra hogy te így nem érzed jól magad, de ne kérd arra hogy válasszon. Ha vele akar lenni legyen. De akkor ne csodálkozzon ha rajta kívül másokkal is sokat leszel. Szerintem ez az ideális megoldás.😊
2018. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!