Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek engem jobban kedvel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engem jobban kedvel?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány és még régebben vele kellett dolgoznom órán és nagyon örült neki meg ott volt a barátnője de csak engem kérdezett a megoldásokról.Ma egy másik fiúval kellett ugyan úgy dolgoznia de őt le se sz*rta.Szerintetek engem jobban kedvel?

2018. febr. 21. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen valószínű vagy csak okosabbnak gondol.
2018. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A másik gyerek kitűnő tanuló
2018. febr. 21. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy valószínűleg jobban kedvel, úgyhogy megkaptad a megerősítést, hogy nyugodtan add tudtára, hogy tetszik neked. :)
2018. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki :)
2018. febr. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!