Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűntem az életéből, erre ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűntem az életéből, erre ő kezd el keresni! Miért?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki mindig hanyagolt..látszólag nem érdekeltem,sőt meg is alázott sokszor.. ezt meguntam,megpróbáltam tovább lépni,már nem válaszoltam az üzenetére.Eddig sose írt rám,viszont a múltkor rám írt.. meg is lepődtem...most,pár napja újból rám írt,de én nem írtam neki vissza. (mindig azt csinálja,hogy elolvassa és kész..nem ír vissza) miért csinálja ezt? mégse vagyok annyira közömbös neki?
2018. febr. 22. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
De ő ki?
2018. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hagyjad békén, tiltsad le. Valószínűleg történt vele valami ami miatt mégis veled szeretne lenne. Passz.


Hogyha nem érdekled akkor ne törődj vele ilyen egyszerű.

2018. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!