Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már megmagyarázhatat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már megmagyarázhatatlan vonzalmat egy lány iránt?

Figyelt kérdés

Olyat, hogy tudod hogy objektíven nézve az adott lány legfeljebb közepes, átlagos mégis nagyon erős vonzalmat éreztek iránta.

Végül kezdeményeztetek-e és ha igen mi lett a vége?



2018. febr. 23. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fiú iránt éreztem már...
2018. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan lány vagyok, de fiú iránt mér éreztem. Nem lett belőle semmi, kiábrándítottak a belső tulajdonságai.
2018. febr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, éreztem már, kezdeményeztem is, amire pozitívan reagált, de aztán sajnos nem úgy alakultak a dolgok és én azóta sem éreztem ilyet más lány iránt.


#2-es, elárulod, hogy milyen tulajdonságai ábrándítottak ki?

2018. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!