Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "gáz", hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek "gáz", hogy ilyen az ideális lány számomra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet, hogy hülyeség, de felteszem a kérdést.

Szerintetek mennyire fogadható el az, hogy a következő szempontok alapján keresek lányt magamnak:

Külsőleg nem nagyon válogatok, de ne legyen ápolatlan a haja!

Életkora 16-21 éves.(Én vagyok 20 éves)

Eddig rendben a dolog,de most jön a kérdés lényege. Ne lakjon messzire tőlem(maximum 30km), ha lehetséges vonattal is megközelíthető helyen. Vagy pedig megoldható legyen a Nyíregyházi találkozás(mivel ott tanulok, hétköznaponként ott szoktam lenni)

Mennyire "gáz" ez a kritérium? (Ismerősi körömben lévők képesek 100km-t vagy még annál is többet utazni annak érdekében. hogy lássák egymást.

Belsőleg amondó vagyok, hogy minden lányban meg tudja fogni az embert valami.

Lehet értelmetlen kérdés, de kíváncsi vagyok :)



2018. febr. 24. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, van aki nem bírja a távkapcsolatot :) Én is Nyíregyházán tanulok :D
2018. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Ha valakit megkedvelek akkor nem nagyon bírnám ki azt, hogy ne találkozzunk egy héten legalább egyszer. Nagyobb távolságnál ez elő tud fordulni. :)
2018. febr. 24. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Én messze vagyok tőled de a szemléletmódom ugyanez. Ne kelljen órákat utazni a fiúért. Szerintem normálisak és érthetőek az elvárásaid :)
2018. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondta valaki az ismerőseid közül, hogy ez gáz? Mert akkor ő a hülye. Mindenkinek megvan a saját kritériuma. Szóval másoknak ne nagyon hagyd, hogy beleszóljanak.
2018. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Senki sem mondta. Szerintem semmi gond, hogy ha nem Facebook/Messengeren alapuló kapcsolatot szeretnék, hanem inkább személyes találkozókkal teli kapcsolatot

2018. febr. 24. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
🤦🤦🤦ennyi erovel kiirhattad volna azt h "16-21 eves lanyok valaki ismerkedni nyiregyhaza kornyeken?" 🤦
2018. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet kedves utolsó. De nem az a kérdésem, hogy ki akar ismerkedni, hanem az, hogy mit gondolnak erről a meglátásról..

De azért tényleg köszönöm. :P

2018. febr. 25. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!