Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Samsung és iPhone a legmenőbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Samsung és iPhone a legmenőbb a csajok szemében?

Figyelt kérdés
És segít valamit a csajozásban, ha ezekből van valamelyik nekem?

2018. febr. 24. 21:10
1 2
 11/17 anonim válasza:

Na ne kezdje mindenki itt az álszentkedést...

Azért ha jól is néz ki a kiszemelt, mindenki megnézi rajta, hogy milyen a ruhája, a cipője, hogy áll a haja, mennyire izmos, és ugye nyilván a telefonját is, mert az is árulkodik róla, szóval nem kell itt adni az álszentet. Ettől függetlenül nyíltan nem kérdezünk ilyet, és valószínűleg senki sem fogja azt mondani, hogy menő meg megbámulja mert akkor meg az a gáz, hogy ő a telefon alapján ítéli meg az embereket. De hidd el, igenis számít nekik, megnézik, maximum egy kicsit kevésbé érdekel egyeseket.

2018. márc. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Páromnak iPhoneja van, de utálom, mint a szart. Ő is utálja xD


Egyébként meg full mindegy kinek milyen telója van. Aki ez alapján hajt rá a másikra az nagyon gáz.

2018. márc. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11: Ne magadból indulj ki, és ne akarj mások fejével gondolkozni. Az, hogy te megnézed az ilyen dolgokat, még nem azt jelenti, hogy a lányok is ilyenek. Persze van az a fajta, de annyira utálom, amikor egy kalap alá veszik az összes lányt, sőt, azt is, amikor az összes fiút. Senki sem álszenteskedett, te ne legyél ilyen rosszindulatú, és előitéletes. Hidd el nekem, hogy ameddig egy srác nem öltözik páwásan, vagy nagyon idétlenül, észre sem veszem, hogy milyen ruha van rajta. Persze egy jó stílus sokat tud dobni a megjelenésen, de én általában nem figyelek arra, hogy ki milyen ruhát hord épp. Az, hogy telefonja milyen van, na azt meg teljesen, maximálisan letojom. Sőt, felnézek arra, akinek ilyen régi nokiája van, mert legalább ő biztosan nem kockul 24-ből 48 órát, nem olyan, mint a generációm nagy része. Ez nálam határozottan jó pont.
2018. márc. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen telód van, de már tudom hogy nem kedvellek :D 15/L
2018. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
#13 Ugyanezt én is mondhatom, hogy te se akarj mások fejével gondolkozni, de egyébként pedig a kérdés éppen erre irányul, hogy gondolkozz mások fejével, szóval ezt hagyjuk. Illetve ennyi erővel te pedig ne diszkriminálj másokat az öltözködése miatt, és szintén ne legyél előítéletes, ha már én is az vagyok.
2018. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
#13 Plusz attól, hogy Nokia 3310-ese van az nem jelenti azt, hogy nem kockul 24-ből 48 órát, elképzelhető, hogy otthon csinálja a gép előtt. Fordítva is igaz, attól, hogy “normális” telefonod van, az nem azt jelenti, hogy 24-ből 48 órát kockulsz, gondolom neked sem 3310-esed van és nem is vagy kocka.
2018. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én egy szóval sem mondtam, hogy bárkit is diszkriminálok az öltözködése miatt. Csupán annyit írtam, hogy ameddig nincs semmi feltünő valaki öltözködésében, addig azt sem veszem észre, hogy mi van rajta. Nem tudom azt miből szűrted le, hogy előitéletes vagyok, de belátom, van igazság benne. Csak hát én nem a nőkkel szemben vagyok az, hanem az ilyen tipikus "menő" (cigiző, drogozó, mű, minden hétvégén lerészegedő) kortársaimmal, szóval én sem vagyok jobb, ezért bocsánatot kérek.

Ezt azért gondold át. Jó esetben mindenki dolgozik, vagy tanul napközben, így nincs esélye 0-24-ben gépezni (kivéve, ha a munkájához tartozik, de ez esetben indokolt a dolog). Szóval nem az van, hogy ül egy társaságban, és telefonozik, vagy megy az utcán, majd orra esik, nem figyel semmire. Ettől függetlenül persze lehet, hogy otthon viszont gépezik, de nem hiszem, hogy akinek gombos telefonja van, az annyira függene a technikától, hogy éjjelbe nyúlóan nyomja a billentyűzetet. Azt megint egy szóval sem említettem, hogy az okostelefonosok mindegyike kocka. Nyilván ez nem igaz, és van akinek van élete a telefonján kívül is, és a villamoson is inkább az embereket figyeli.

2018. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!